24. června se koná další Exec Club v Praze

Ve středu 24. června 2015 od 10:00 do 16:00 vás srdečně zveme na setkání vás, našich klientů. Ano, další Exec Club je tu!

Exec club je setkání majitelů, ředitelů, výkonných manažerů a vedoucích pracovníků, kde oni sami prezentují své úspěchy a vyměňují si své poznatky, co jim v rámci podnikání funguje.

Tentokráte je Exec Club zaměřen na téma SYSTÉM VE FIRMĚ VS. JEJÍ VÝKONNOST A ZISKOVOST.

Přednášející budou hovořit o tom, jak využívají v jejich firmě organizační strukturu, popisy pracovních míst a další systémové nástroje.

EXEC ClubJako bonus tohoto setkání jsme pro vás připravili „ZEPTEJTE SE“, tedy v závěru celé akce budete mít možnost položit konkrétní otázky na téma organizace firmy jednomu z našich předních odborníků na tuto problematiku, Pavlu Rancovi. Zároveň se s vámi podělí o praktické tipy, jak systém ve vaší firmě posunout ještě dále.

Pokud řešíte „Jak zlepšit organizaci firmy?“ nebo „Jak prostřednictvím systému ve firmě zvýšit její výkonnost a ziskovost?“, pak si tuto akci nesmíte nechat ujít.

Cena za účast: 1 000,- včetně DPH (cena zahrnuje občerstvení a oběd).

 

TĚŠÍME SE NA VÁS!

 

Exec club_business success_Martina Zacharová_PAS

exec club_stanislav mudrák_mdp geo_business success

exec club_eva vavrouchová_hestego_business success

Exec club_miroslav jakubec_servis climax_business success

Následující záložky mění níže uvedený obsah.
Martin Kepka

Martin Kepka

Referent externího PR
Public relations pro mě není jen možnost získat nové zákazníky, ale také příležitost, jak upevnit značku a jméno firmy na trhu. Nejraději realizuji nové projekty a otevírám dveře s novými možnostmi uplatnění.
© 2000 - 2017 Business Success, spol. s r.o.