Akce pro studentskou organizaci AIESEC, 12. října 2013

V sobotu 12.10. jsme uspořádali pro členy mezinárodní studentské organizace AIESEC přednášku na téma manažerských dovedností. Přednáška se konala v Brně a reakce účastníků na ní byly velice pozitivní. Máme radost, když můžeme podpořit aktivní studenty, kteří se v rámci svého působení v AIESEC mají možnost připravit na úspěšnou kariéru po skončení vysoké školy. Spolupráce s nimi bude určitě pokračovat.
Zpětná vazba od jedné z účastnic, hovoří za vše.
 
Dobrý deň,
prednáška vášho kolegu bola veľmi prínosná a to, čo som si z nej odniesla, so už mala možnosť použiť pri práci s stážistami, ktorým sprostredkovávam stáže. Takisto som sa snažila odovzdať niektoré užitočné veci ľuďom v mojom tíme. Dúfam, že takýchto prednášok bude viac, sú naozaj veľmi kvalitné a v mene celej mojej oblasti v AIESEC by som Vám rada poďakovala a dúfam, že spolupráca s Vami bude pokračovať aj naďalej.
S pozdravom,
Ľubica Bodišová
International Internships
AIESEC Brno
Následující záložky mění níže uvedený obsah.
Martin Kepka

Martin Kepka

Referent externího PR
Public relations pro mě není jen možnost získat nové zákazníky, ale také příležitost, jak upevnit značku a jméno firmy na trhu. Nejraději realizuji nové projekty a otevírám dveře s novými možnostmi uplatnění.
© 2000 - 2017 Business Success, spol. s r.o.