„Jak zvýšit prodej?“ aneb obchod není boj

141001_p-nsop pardubice_martin staněk_IMG_53071. října 2014 uspořádala Krajská hospodářská komora Pardubického kraje seminář, který se zaměřil na obchod, jako nezbytnou součást firemního života a jak prodejní prvky využít nejen při práci.

Seminář se uskutečnil ve spolupráci s konzultační společností Business Success, spol. s r.o., která pomáhá firmám v oblasti zlepšování vnitřní organizace, v oblasti obchodních dovedností a marketingu.

Konzultant společnosti Business Success, pan Martin Staněk, seznámil účastníky přednášky s postupy, jak přivést zákazníka k poznání, že produkt který mu obchodník nabízí, může být pro něho užitečný i bez násilného přesvědčování a argumentování.

Zazněla i další témata, např. je-li cena to jediné, co rozhoduje o tom, zda zákazník koupí, nebo jak si udržet zákazníka, aby nedal přednost konkurenci.

Akce se zúčastnilo téměř 50 obchodníků a setkala se s velice pozitivním ohlasem. Vedle semináře „Jak zvýšit prodej?“ pořádá společnost Business Success pravidelně i semináře na témata z oblasti vedení lidí či marketingu. Více informací o dalších seminářích a místech konání najdete na www.success.cz.

Následující záložky mění níže uvedený obsah.
Martin Kepka

Martin Kepka

Referent externího PR
Public relations pro mě není jen možnost získat nové zákazníky, ale také příležitost, jak upevnit značku a jméno firmy na trhu. Nejraději realizuji nové projekty a otevírám dveře s novými možnostmi uplatnění.
© 2000 - 2017 Business Success, spol. s r.o.