Konference MUŽ (Manuál Úspěšné Ženy)

V sobotu 16. března 2013 jsme se jako partnerská společnost zúčastnili konference Manuál úspěšné ženy v Praze. Tuto akci, na kterou přišlo více než 130 žen, zorganizovala naše klientka, paní Eva Vašková Čejková, majitelka společnosti CONPRO – Conference & Promotion.

Konference byla zaměřena na podporu žen, které již podnikají anebo se podnikat chystají. Na konferenci se představila řada významných osobností, mezi nimiž nechyběli např. PhDr. Martina Trojanová, psycholožka a homeopatka, Eliška Hašková Coolidge, první dáma etikety, patronka projektu „MUŽ“, Margareta Křížová, partnerka společnosti CEAG – můžete si jí pamatovat jako investorku z pořadu DEN „D“ nebo Ing. Karel Havlíček, PhD., MBA – generální ředitel SINDAT, předseda představenstva AMSP ČR a další vzácní hosté.

V rámci svého příspěvku paní Eva Vašková Čejková rovněž pokřtila společně s hosty svojí novou knihu „Úspěch měřím štěstím“. Tato kniha je průvodcem pro každého, kdo se rozhodl kráčet vlastní cestou a uspět. Nahlíží pod pokličku podnikání v Čechách, nabízí kritické hodnocení úspěchu, ale i neúspěchu a proher, radí v základních i složitějších situacích jednotlivých fázích života firmy. Směruje na správnou cestu, inspiruje, dodává odhodlání, zvyšuje sebevědomí a umožní vám kráčet k cíli se vztyčenou hlavou.

S autorkou knihy zažijete skutečné firemní vzestupy i velké pády, všední i nevšední situace, které vám otevřou oči a posunou kupředu. Kupředu k úspěchu. Kniha je určena všem studentům, kteří se chtějí pustit do víru vlastního byznysu, začínajícím podnikatelům a lidem s otevřenou myslí a velkými cíli.

Jsme velice rádi, že jsme jako partneři mohli podpořit ten velkolepý projekt a těšíme se na další podobné akce.

Následující záložky mění níže uvedený obsah.
Martin Kepka

Martin Kepka

Referent externího PR
Public relations pro mě není jen možnost získat nové zákazníky, ale také příležitost, jak upevnit značku a jméno firmy na trhu. Nejraději realizuji nové projekty a otevírám dveře s novými možnostmi uplatnění.
© 2000 - 2017 Business Success, spol. s r.o.