Konference „Skutečné proč?“ s Martenem Runow ze Švédska

Co je tím skutečným, opravdovým důvodem našich úspěchů a potíží, se dozvěděli účastníci dalšího ročníku konference, která se uskutečnila 17. – 18. května v Praze. Světově uznávaný odborník pan Marten Runow ze Švédska, přednesl zcela nové téma. Jednalo se přímo o světovou premiéru. Česká republika byla první zemí světa, kde se toto téma přednášelo.

Účastníci získali nová hlediska, jak se vyznat v tom, co jsou pouze „názory“ a co jsou skutečná fakta. Toto je v životě často velice těžké rozpoznat. Dále jsme se dozvěděli, jak s vybranými informacemi dále pracovat a kde jsou nejčastější úskalí toho, že děláme špatná rozhodnutí.

Klíčem k úspěchu je schopnost vidět věci takové, jaké jsou. Bez předsudků, unáhlených závěrů a opravdu je třeba mít fakta. Pro někoho se to může zdát téměř nemožné. Marten Runow nám však opět ukázal, že jednoduché věci jsou zároveň ty nejfunkčnější a v praxi použitelné.

Atmosféra celé konference byla velice přátelská, řada našich klientů se mezi sebou již zná delší dobu, tedy o přestávkách se hovořilo nejen o pracovních záležitostech. Pro řadu účastníků byla tedy konference nejen ve znamení vlastního sebezdokonalení, ale i v duchu přátelských setkání a dobré zábavy.

Následující záložky mění níže uvedený obsah.
Martin Kepka

Martin Kepka

Referent externího PR
Public relations pro mě není jen možnost získat nové zákazníky, ale také příležitost, jak upevnit značku a jméno firmy na trhu. Nejraději realizuji nové projekty a otevírám dveře s novými možnostmi uplatnění.
© 2000 - 2017 Business Success, spol. s r.o.