Exec club

„Exec club“ je podnikatelský klub pořádaný za podpory Business Success, spol. s r.o. Tento klub je určen podnikatelům a vedoucím pracovníkům z celé České republiky, kteří se chtějí vzájemně setkávat a sdílet mezi sebou své zkušenosti. Slovo „Exec“ je zkratka anglického slova „executive“, což znamená v překladu „vedoucí nebo výkonný pracovník“. Slovo „Club“ je anglický výraz pro české slovo klub, jehož význam je „organizace, spolek pro rozvíjení společenských styků“.

 

Popis

Posláním tohoto klubu je sdružovat všechny podnikatele a vedoucí pracovníky z celé České republiky, kteří se snaží hledat úspěšné postupy při vytváření a řízení organizací a kteří se chtějí pravidelně setkávat a vzájemně si předávat zkušenosti získané při aplikaci manažerských nástrojů a postupů ve svých podnikatelských aktivitách.

 

PŘIPRAVUJEME PRO VÁS DALŠÍ SETKÁNÍ EXEC CLUBU

5. června 2018 v Praze

hlavní téma bude: ÚSPĚŠNÉ PRINCIPY MOTIVACE A SEBEMOTIVACE.


Jedním z vystupujících bude Jan Novák

Technický ředitel společnosti Recycling – kovové odpady a.s., která vznikla v roce 1996 v Chotěboři. Jedná se o rodinnou českou firmu, která se od svého založení zaměřuje na nakládání s odpady. Za 20 let své existence vybudovala společnost více než dvě desítky provozoven po celé ČR, ve kterých zaměstnává zhruba 100 zaměstnanců. Společnost dlouhodobě investuje do ekologického zajištění provozu a dalšího rozvoje služeb pro zákazníky. Všechny provozovny splňují přísné ekologické normy EU.

V rámci Exec Clubu vystoupí Jan Novák s příspěvkem na téma „S mým týmem to zvládnu“.

Pro Jana byl nástup do rodinné firmy samozřejmostí. Již od mala chodil do jejích provozů. Současný post přijal především pro možnost dalšího růstu, vzdělávání, rozvoj a zlepšování jednotlivých provozoven a práce s lidmi. Za dobu jeho působení na současné pozici, se mu podařilo rozjet nový druh obchodu v rámci kovového šrotu.

Volný čas nejraději tráví s rodinou. V životě jej nejvíce inspirují otec a děda, zakladatelé firmy.

Motto: „Nejde – neexistuje“ 


Na Exec Clubu v Praze rovněž vystoupí Milan Drozen, zakladatel, spolumajitel a kreativní guru komunikační agentury CZECH PROMOTION group s.r.o., jejíž novátorský přístup a fokus na chytrá řešení od roku 2006 doslova mění reklamní trh. Je považován za jednoho z největších průkopníků pragmatického marketingu v České republice.

Silný důraz na efektivitu reklamy si přinesl už s radia Bonton, kde dříve působil jako marketingový ředitel. Právě tam se začaly psát kreativní dějiny značky Alza.cz, která svou „success story“ vystihuje podstatu Milanova celoživotního snažení – tvořit z malých značek ty velké.

Dnes se Milan zabývá strategickým rozvojem firmy a rozšiřováním portfolia služeb, čímž reflektuje touhu klientů po konsolidovaném, zastřešeném a hlavně funkčním marketingu. Velkou část své pozornosti věnuje personalistice, neboť jak s oblibou říká, lidé jsou klíč.

I na sobě neustále pracuje a rozvíjí se, protože kdo chce obstát v rychle se měnícím světě, musí mít vždy nový recept na úspěch. Nejen o něm bude Milan mluvit ve svém příspěvku na Exec Clubu s názvem „Já to chci zažít taky“.


Eva Maurerová, jednatelka a výkonná ředitelka společnosti ALFA SOFTWARE s.r.o., která se déle než 15 let zabývá vývojem, prodejem a servisem počítačových programů určených ke zpracování mezd a docházky zaměstnanců. Jejími zákazníky jsou firmy malé i velké ze všech oborů – zdravotnictví, školství, výrobní firmy, firmy z oblasti služeb, potravinářství, chemie nebo obecní a městské úřady. Vlajkovou lodí firmy je její program AVENSIO Software, ve kterém se každý měsíc zpracují mzdy pro téměř 300 000 zaměstnanců. Posláním společnosti ALFASOFTWARE s.r.o. je dlouhodobě poskytovat zákazníkům profesionální zázemí a tím tak přispívat k jejich dobré pověsti a vyšší kvalitě života.

Eva Maurerová vystoupí na Exec Clubu s příspěvkem na téma: „Již mě nepotřebují“

Za dobu podnikání zvládla Eva překonat mnoho překážek. Především díky jejímu smyslu pro spravedlnost, činorodosti a férovému přístupu vybudovala etickou firmu, která je silně zaměřená na pomoc zákazníkům. Firma dnes dosahuje skvělých výsledků a Eva se rozhodla její řízení předat svým nástupcům.

Svůj volný čas Eva dělí mezi potřebný odpočinek a aktivity, které jí přinášejí radost. Tou nejoblíbenější volnočasovou aktivitou jsou v posledních měsících návštěvy její vnučky Adrianky.

V životě ji inspiruje mnoho lidí. Blízká rodina, kolegyně a kolegové v práci, přátelé, oblíbení spisovatelé, lektoři nebo kouči.

Motto: „Co dáš, to dostaneš“. 


Jan Pavlíček

Majitel a výkonný ředitel společnosti JP Spedition & Transport s.r.o., která se déle než 20 let specializuje na silniční nákladní dopravu. Její vozový park dnes čítá více než 100 vozidel a souprav. Díky neustálému zdokonalování technologií, vzdělávání zaměstnanců a vysoké kvalitě poskytovaných služeb, je firma pro zaměstnance i zákazníky bezpečnou a spolehlivou volbou.

Příspěvek  Jana Pavlíčka v rámci Exec Clubu bude na téma : „Cesta k vrcholu“.

Během podnikání zažil Jan Pavlíček úspěšná období i období, které poslalo firmu i jeho na úplné dno. Díky poctivosti a vytrvalosti, se mu podařilo toto období překonat. Našel na trhu nové příležitosti, vsadil na nové technologie i lidský potenciál a dnes jeho firma patří mezi největší ve svém oboru na území České republiky.

Volný čas tráví cestováním, horolezectvím a dalšími sporty. Inspiraci pro své podnikání nachází především u Tomáše Bati.

Motto: „Neměňte cíl, změňte cestu“.

 

Zajistěte si své místo ještě dnes a přijďte se inspirovat!

 

Cena za účastníka je 1 000,- Kč včetně DPH (cena obsahuje občerstvení a oběd). Přihlásit se můžete buď pomocí formuláře níže nebo na adrese „marketing@success.cz

 

Máte zájem o toto setkání?

Toto setkání nemá aktuálně vypsaný žádný termín pro nejbližší období.

Zanechte nám svůj email a my se Vám ozveme ihned, jakmile vypíšeme nový termín.

 
© 2000 - 2018 Business Success, spol. s r.o.