Personalistika

Personalistika a hledání schopných a produktivních lidí je v mnohých firmách označováno jako problém číslo jedna. I my sami při konzultování změn ve firmách čelíme stavům, že na některé posty u klientů chybí šikovní lidé, kteří dokáží dané změny prosazovat. Proto jsme museli přistoupit k řešení nejen systémových a organizačních, ale i personálních záležitostí.

Z tohoto důvodu úzce spolupracujeme s mezinárodním testovacím systémem PERFORMIA, jehož vyjímečnost spočívá v tom, že dokáže pro jakoukoliv firmu úplně rehabilitovat její vlastní schopnost dělat kvalifikované výběry lidí bez toho, aby k tomu potřebovala externí poradce nebo svého šéfa, což představuje revoluci v personalistice jako takové.

Personalistika od Performia.cz

Nasazení tohoto systému do vaší skupiny způsobí, že začnete plošně a hojně testovat, protože systém jako takový umožňuje neustále a bez zbytečných nákladů monitorovat uchazeče o práci a hledat mezi nimi skutečné a často nenápadné perly, které rádi začleníme do své firmy. A naopak, úspěšně se budete vyhýbat „sympatickým“ lidem v krásném „obalu“, s titulem a s vysokou schopností se prodat, kteří však celé skupině přinesou jen jedno jediné – narušené vztahy, zvýšení napětí, odchody schopných lidí a šedivé vlasy šéfa, který už přestává věřit, že schopní lidé existují.

Více informací o efektivním výběru těch správných pracovníků

Performia Česká republika

© 2000 - 2017 Business Success, spol. s r.o.