Reference

J. D., Hestego a.s.

Nejvíce mne zaujalo téma praktických úkolů z hlediska výrobní sféry. Seminář hodnotím velmi pozitivně. Vysoká úroveň.

 

J. H., CZECH PROMOTION group, s.r.o.

Jsem velmi spokojená. Seminář mi dal mnoho informací, jak do profesního, tak to soukromého života.

 

V. P., KAREL KAŇÁK, s.r.o.

Seminář jsem si dal jako odměnu a cílem bylo se i nastartovat v hromadě povinností spojených s končícím se rokem. Cíl byl splněn. 😉 Získal jsem i spoustu tipů, jak si ulehčit svou práci, tzn. nevzdat se, dokončovat a předat to, co mám v hlavě ostatním.

 

S. J., Sedláček, v.o.s.

Téma semináře i jeho podání bylo skvělé. Informace získané ze semináře pak nedocenitelné. Při jejich používání lze zachránit cokoliv, zvýšit prosperitu jakékoliv oblasti života. Zvládat život ve všech oblastech ke své spokojenosti i spokojenosti ostatních.

 

 

B. J., Otherm Praha, s.r.o.

Děkuji za přesné pojmenování jednotlivých pojmů. Uvědomil jsem si, jak je důležité správně definovat cíl a hlavně účel a správně ho komunikovat.

 

K. M., Rekonstrukce potrubí – REPO, a.s.

Seminář mi pomohl ujasnit plánování a řešení rozvoje firmy, včetně konkrétního zpracování příkladu na připravovanou stavbu technologického zázemí naší firmy.

 

V. R., Gimborn Česká republika, s.r.o.

Právě ukončený seminář mi otevřel oči a ukázal mi, co jsem až do teď dělal špatně v oblastech plánování a (ne)dosahování svých cílů. Věřím, že s informacemi nabranými na tomto semináři začnu konečně dosahovat svoje plány až do konce. Nemůžu se dočkat, až všechny informace začnu uplatňovat v praxi.

 

J. Č., ART D – Grafický atelier Černý s.r.o.

Výborné, velmi profesionálně vedené, zajímavé a inspirativní. Děkuji!!! P.S.: Velmi důležité – spojeno s praktickými situacemi – aplikace na normální život.

 

V. M., LIEBHERR-STAVEBNÍ STROJE CZ s.r.o.

Opět spousty nápadů, jak se sám zlepšit a hlavně potom ostatní kolem sebe. V mém případě, tzn. člověka, který je krátce ve vedení společnosti, jsou vaše semináře velmi cenné.

 

M. F., LeasePlan Česká republika,s.r.o.

Seminář hodnotím kladně. Ne všechny informace pro mě byly nové, ale ukázal mi jakým způsobem správně naplánovat projekt. Funkčnost tohoto návodu (Admin škála apod.) rád vyzkouším v praxi a věřím, že se mi potvrdí, že jsem cíle dosáhl snadněji než doposud.

© 2000 - 2018 Business Success, spol. s r.o.