Jak získat čas?

Jak získat čas?
  • Jak „získat“ v životě více času?
  • Jak správně volit priority v práci nebo osobním životě?
  • Kde mohou být skryté rezervy efektivity práce?
  • Proč jsou někdy lidé z práce unavení?
  • Jak se zbavit stresových situací?
  • Jaké faktory způsobují, že se práce hromadí, místo toho, aby ubývala?
1 denní seminář
 

Popis

Blížící se deadliny, schránka plná emailů k vyřízení a do toho situace, která vyžaduje okamžité řešení. Je Vám tento scénář až moc povědomý?

Podle průzkumů 84 % manažerů nemá potřebné metody na to, jak být pánem svého času. Jsou tedy nuceni zažívat situace, kdy jim ve firmě, v rodině nebo v jiné oblasti života „ujíždí“ vlak. Některé události se jednoduše dějí a oni mnohem spíše doufají v dobrý konec, než aby měli situacipod kontrolou a sami určovali směr a tempo vývoje v oblastech, za které jsou zodpovědní. Není to tím, že by člověk nepracoval, nesnažil se naplno. Je velmi zapálený, má možná velké ambice, věnuje se práci zcela naplno, často na úkor sebe a své rodiny, a přesto všechno nestíhá.

Přínos

Zjistěte, jak co nejefektivněji používat nejrůznější technologie a pomůcky na organizaci času, ať už je to mobil, počítač nebo obyčejný diář. Zorganizujte si práci efektivně a buďte produktivnější.

Určeno

Nejen vedoucím pracovníkům či majitelům firem, ale všem lidem, kteří chtějí mít svůj čas pod kontrolou. Mohou tak získat více prostoru pro své koníčky a rodinu.

 

Za společnost Business Success vám přejeme spoustu nových poznatků!

Máte zájem o tento seminář?

Tento seminář nemá aktuálně vypsaný žádný termín pro nejbližší období.

Zanechte nám svůj email a my se Vám ozveme ihned, jakmile vypíšeme nový termín.

 

H.F., SULKOM s.r.o.

Jsem vážně nadšená. Získala jsem vcelku jednoduchý návod na získání času, zrychlení práce a upřímně i zkvalitnění svého života. Práci si plánuji jinak, stíhám jí udělat víc a s větším klidem. Otevřel jste mi oči. Vidím věci, které mi byly dosud tak nějak skryty. Zabýváme se ve firmě záležitostmi, které si naši pozornost vůbec nezaslouží. Budu se snažit získané informace předat dál kolegům. Máme zde všichni co zlepšovat. Bavily mě také emoce, a protože chci jít dál, „zamakat“ na sobě, chci se zúčastnit nějakého osobnostního semináře. Děkuji.

J.L., BO – IMPORT s.r.o.

Během doby, která uběhla od semináře (2 týdny, pozn. red.) se mi podařilo pár věcí aplikovat. Sepsal jsem si rozdělané věci a začal dělat pořádek ve věcech a ve vztazích. V práci jsem zlikvidoval obrovskou hromadu nedůležitých a nenaléhavých věcí. Divil jsem se jaký vliv má to, že když jsem si uklidil stůl a vyházel staré věci, katalogy, reklamní předměty apod., že najednou práce co přijde na stůl je rychleji hotová. Navíc pořádek, který jsem udělal se pomalu šíří i okolím, které se k tomu přidává. Chtěl bych touto cestou poděkovat za celý seminář, díky jemu se mi  podařilo dokončit některé věci, které jsem měl rozdělané několik let.

M. J., BENEŠ a LÁT a.s.

Srozumitelný přístup. Zaujalo mne, jak velké komplikace mohou způsobit zdánlivě malé podněty, nad kterými se téměř nepozastavuji.

R. D., Performia, spol. s r.o

Zaujal mne vliv ideální scény na sestavení priorit. Co to skutečně je ČAS. Udržím si vysokou energii, díky které budu v akci a budu dokončovat věci, jak nejrychleji je to možné.

J. Š.

Nyní již vím, proč klesá moje nálada, pokud nemám hotovo, uzavřené cykly. Zaujala mne emoční škála.

J. T., Willson & Brown Czech s.r.o.

Bylo to lepší, než jsem očekával.

1 denní seminář

8.45–9.15 prezence
9.15–11.00 dopolední program – 1. část
11.00–11.20 přestávka
11.20–13.00 dopolední program – 2. část
13.00–14.00 oběd
14.15–16.00 odpolední program – 1. část
16.00–16.20 přestávka
16.20–18.00 odpolední program – 2. část
18.00–18.15 ukončení
© 2000 - 2019 Business Success, spol. s r.o.