Reference

H.F., SULKOM s.r.o.

Jsem vážně nadšená. Získala jsem vcelku jednoduchý návod na získání času, zrychlení práce a upřímně i zkvalitnění svého života. Práci si plánuji jinak, stíhám jí udělat víc a s větším klidem. Otevřel jste mi oči. Vidím věci, které mi byly dosud tak nějak skryty. Zabýváme se ve firmě záležitostmi, které si naši pozornost vůbec nezaslouží. Budu se snažit získané informace předat dál kolegům. Máme zde všichni co zlepšovat. Bavily mě také emoce, a protože chci jít dál, „zamakat“ na sobě, chci se zúčastnit nějakého osobnostního semináře. Děkuji.

J.L., BO – IMPORT s.r.o.

Během doby, která uběhla od semináře (2 týdny, pozn. red.) se mi podařilo pár věcí aplikovat. Sepsal jsem si rozdělané věci a začal dělat pořádek ve věcech a ve vztazích. V práci jsem zlikvidoval obrovskou hromadu nedůležitých a nenaléhavých věcí. Divil jsem se jaký vliv má to, že když jsem si uklidil stůl a vyházel staré věci, katalogy, reklamní předměty apod., že najednou práce co přijde na stůl je rychleji hotová. Navíc pořádek, který jsem udělal se pomalu šíří i okolím, které se k tomu přidává. Chtěl bych touto cestou poděkovat za celý seminář, díky jemu se mi  podařilo dokončit některé věci, které jsem měl rozdělané několik let.

M. J., BENEŠ a LÁT a.s.

Srozumitelný přístup. Zaujalo mne, jak velké komplikace mohou způsobit zdánlivě malé podněty, nad kterými se téměř nepozastavuji.

R. D., Performia, spol. s r.o

Zaujal mne vliv ideální scény na sestavení priorit. Co to skutečně je ČAS. Udržím si vysokou energii, díky které budu v akci a budu dokončovat věci, jak nejrychleji je to možné.

J. Š.

Nyní již vím, proč klesá moje nálada, pokud nemám hotovo, uzavřené cykly. Zaujala mne emoční škála.

J. T., Willson & Brown Czech s.r.o.

Bylo to lepší, než jsem očekával.

© 2000 - 2018 Business Success, spol. s r.o.