Reference

K.P., Studijní centrum BASIC – Jihlava, o.p.s.

Nejvíce mne zaujalo, že jsem si objasnila některé záležitosti ze své minulosti a teď už jim rozumím. Dostala jsem impulz ke změně k lepšímu. 🙂 V první řadě bych se ráda zaměřila na ujasnění si, jaké sociální osobnosti se v mé blízkosti vyskytují a ty se budu snažit maximálně podpořit.

Z.M., BASIC Česká republika

Seminář byl skvělý úplně celý. Perfektně sestavený i vedený. Plno užitečných rad a informací propojený příklady ze života. Moc děkuji za načerpání energie. První co zavedu? Nenechat si stopovat cíle od okolí a tím se nenechat demotivovat  brát energii.

J.Z., KVERNELAND GROUP CZECH s.r.o.

Zaujalo mne téma semináře, proto jsem se pro to rozhodl. Umocněno vynikajícím výkonem trenéra (pozn.red.: Martin Staněk).

J.L., Linea Stargazer s.r.o.

Na semináři mne zaujalo: Charakteristiky traviče studní a to, že je dobré znát soukromí zaměstnance, nebo spíš jejich rodinou situaci. To první co zavedu: 1) Propustím svého traviče. 2) Koupila jsem si knihu Jak hodnotit a odměňovat zaměstnance – zavedu statistiky.

P. H., Okna&Company, s.r.o.

Přínosný, velmi rozjasňující podání. Nejvíce zaujalo: Útlak – protože jsem občas sám utlačovatelem i utlačovaným. Sebeúcta a integrita – nevěděl jsem, jak je důležitá. To první co zavedu: Podpora výkonných lidí – pozorost.

R. Š., HESTEGO a.s.

Mám příjemný pocit. Našel jsem opět cestu, jak pokračovat za svými sny a cíli. Nejvíce zaujalo: Být sám sebou. To první co zavedu: Gradient.

P.C., SCANIA CZECH REPUBLIC s.r.o.

Děkuji za další skvělý seminář dávající sílu do života. Nejvíce zaujalo: „Jak zůstat sám sebou.“ Osobní integrita a etika, které jsou klíčem pro klidné bytí 🙂 To první co zavedu: Hodně pozorovat a nechat pozorovat druhé.

P. K., AZS 98, s.r.o.

BOMBA!!! Nejvíce zaujalo: Travič, přijímání zodpovědnosti za své neetické činy, definice útlaku. To první co zavedu: neužívání útlaku na děti.

P. L., ABS cz s.r.o.

Paráda! Velmi dobrá témata. Velmi dobře odpřednášená. Velmi dobré praktické příklady. Nejvíce zaujalo: Jak poznat utlačovatele. Jak se útlaku správné bránit. Jak sám neutlačovat ostatní. ŽIVOTNÍ ÚČEL! To první co zavedu: Najít sám sebe a stanovit si životní účel!

L. Z.

Seminář „Kam se ztrácí má energie?“ byl super. Hodně jsem si odnesla zejména z praktických cvičení.

J. Š.

Úžasný seminář, živý, srozumitelný a hlavně praktický. Lektor umí zaujmout, má vhodné příklady a cvičení. Zatím nejlepší seminář, který jsem v Business Success zažila.

R. P.

Na tento seminář budu dlouho vzpomínat a znalosti z něj aplikovat v praxi. Myslím, že se jedná o základní znalosti o mém bytí. Seminář hodnotím velmi pozitivně.

V. L.

Velmi dobré. Důležité je držet se svých cílů a nenechat se rozkolísat.

P. J.

Bylo to silné, tzv. „husté“ téma. Je to seminář pro každého, kdo se s něčím nebo někým trápí, něco mu nejde, nevychází. Velice se mi líbila interaktivní prezentace, videa a praktická cvičení.

N. K.

Úžasný seminář, hodně praktických tipů do života i do práce. A trenér (pozn. Martin Staněk) byl senzační – vše podal srozumitelně a zajímavě. Jsem prostě nadšená.

Podívejte se, co o semináři říká trenér Martin Staněk.

Nedokážete věci protlačit, aby byly zrealizovány?
Proč někdy ztrácejí schopní lidé chuť do práce?
Věci se nehýbou dopředu tak, jak by měly?

Posted by Business Success CZ on 1. srpen 2015

© 2000 - 2018 Business Success, spol. s r.o.