Reference

Martin Krejčovský, Svět zdraví

Dozvěděl jsem se vše, proč jsem přijel, plus mnoho navíc.
Očekávání splněno na 200 %. Nejvíce mne zaujalo téma „Práce se zaměstnanci”, zejména pak sociální cítění, černo-bílý management, spravedlnost, úplně vykonané. Každé školení od Business Success mě v mé práci posune o kus dál a ne jinak tomu bylo i tentokrát. Moc se těším na zavedení nabytých informací v praxi.


M.V., KLAUS Timber a.s.

Ze semináře mám velmi dobrý pocit. A mnoho věcí použiji při řešení problémů a jednání s lidmi na své pozici. Nejvíce mne zaujalo téma Stres a výměny – tato témata využiji na své pozici nejvíce. Třídění a řešení úkolů bude první věc, kterou zavedu  do praxe.

 

I. P., Tyco Electronics EC Trutnov s.r.o.

Skvělý seminář, který mi v některých oblastech řízení otevřel oči, nasměroval mě správným směrem a ukázal, že když se chce, tak to půjde.
Nejvíce mě zaujalo téma: Etika u podřízených, Jak reagovat na reakce a emoce, Motivace a demotivace.

 

J.H., Störi Mantel s.r.o.

Hodnotím velmi kladně organizaci, zázemí, prostředí, atmosféru, ale hlavně schopnost podat témata do jednoduše pochopitelné formy, tzn. aplikovatelné do praxe s konkrétními příklady.

 

B.N., Trigema Building, a.s.

Myslím si, že věci, které se probírali na semináři jsou nám většinou známé. Ale pro mě a myslím i pro ostatní je hodně přínosné je rozebrat a správně pojmenovat. Určitě jsem s tímto seminářem spokojená.

 

P.M., Travel & Business Centre, s.r.o.
Velmi zajímavý a skvěle podaný seminář. Pomohl mi uvidět některé věci a samozřejmě i naučit se něco nového. Přednášejícího velice chválím neboť dokázal udržet pozornost po celou dobu a byl velice vtipný.

 

H.K., Keramika Praha
Jsem velice spokojen. Přednes trenéra byl poutavý, osobitý, prolínal se s příklady z praxe. Pomohl mi utřídit si spoustu věcí z praxe.

 

V.J., NOVUS Česko, s.r.o.
Seminář byl naprosto perfektní a zodpověděl všechny moje otázky. Navíc mi dokázal otevřít oči ve věcech ze kterých jsem měl obavy. Věřím, že mi bude pro mou další kariéru přínosem.

 

V.H., Phoenix – Zeppelin, s.r.o.
Seminář splnil moje očekávání. Dozvěděl jsem se to, co jsem potřeboval. Oceňuji obzvláště praktické zkušenosti ze života.

 

H.J., Trigema, a.s.
Seminář byl veden kvalitně. Zaujal mne výkon pana Šrámka, který mi přišel velmi lidský.

 

D.B., Stavební výplně, a.s.
Od A do Z zajímavé a poutavé, organizace perfektní, strava dobrá. Výklad Martina Koleničky excelentní, metody neodvádějící pozornost….musím se ještě hodně učit.

 

O.V., REMS Česká republika, s.r.o.
Som spokojná. Bavilo ma to, dal mi vela elánu do života, chuť riešit problémy, nové možnosti riešenia.

 

R.K., AREA TZB a.s.

Jsem spokojen a jsem přesvědčen, že to nebylo nadarmo. Děkuji.

© 2000 - 2018 Business Success, spol. s r.o.