Motivační seminář pro vedoucí pracovníky

Motivační seminář pro vedoucí pracovníky
  • Dá se odhadnout skutečná motivace lidí?
  • Proč někdy ztrácejí schopní lidé chuť do práce?
  • Jaké jsou 3 základní zásady dobrého šéfa?
  • Jak vést lidi jednoznačně, ale bez brutality?
  • Proč jsem svými lidmi neustále vyrušován?
  • Proč mám na stole neustále problémy od mých podřízených?
  • Proč pracuji často dlouho do noci?
  • Jaké konkrétní nástroje by měl každý šéf znát a používat?
3 denní seminář
 

Popis

„Motivační seminář pro vedoucí pracovníky“ dává manažerům konkrétní tipy a návody na přežití v roli šéfa tak, aby měli svoje firmy a lidi v nich pod větší kontrolou než doposud, a to bez často zbytečného přetěžování sebe a klíčových lidí ve skupině.

Přínos

Dát manažerům a majitelům přesné a konkrétní nástroje na to, aby vedení lidí a dosahování výsledků ve firmě nebyla jen nekonečná, únavná, tvrdá a často neefektivní práce od rána do večera, která nikdy nekončí a která po několika letech nejednou směřuje k celkové fyzické a psychické únavě, vyčerpanosti a demotivaci klíčových  lidí i přesto, že firma jako taková patří k prosperujícím a úspěšným.

Cílem „Motivačního semináře pro vedoucí pracovníky“ je dodat nástroje pro řízení společnosti včetně organizační struktury, zvýšit efektivitu a produktivitu, a to vše dát do souvislosti s motivací lidí. Absolvent se dokáže orientovat ve vzájemných souvislostech týkajících se pozice šéfa, motivace, demotivace, organizace firmy a ví, jak tyto poznatky aplikovat ke zvýšení produktivity a efektivity celé skupiny i jejích jednotlivých členů.

 

Zde je krátká ukázka z přednášky „Jsem dobrý šéf“, která se konala pro podnikatelskou veřejnost v Praze.

 

V ceně školení jsou podkladové materiály, celodenní občerstvení včetně oběda. Každý účastník obdrží osvědčení o absolvování semináře.

Nadcházející termíny

Pobočka Brno - mapa

  • 21.5.2018 - 23.5.2018

Pobočka Praha - mapa

  • 22.6.2018 - 24.6.2018
Mám zájem o tento seminář
 

J.S., KERAMIKA SOUKUP a.s.

Váš seminář naší celé firmě prospěl, jednak jej absolvoval před nějakým časem můj bratr, pak já s naším obchodním ředitelem a momentálně jsme ukončili „reorganizaci“ obchodních cestujících, nastavili jsme jim jasná pravidla, jak co dělat, máme jasně vypsanou strukturu společnosti s popisem kdo a co dělá, kdo se komu zodpovídá… samozřejmě se jim tenhle zásah nelíbil, jelikož je na ně víc vidět, jsou více kontrolovaní, ale začíná to pomalu fungovat. Čekali jsme velké protesty, ale ve skutečnosti se ozval pouze jeden hlas proti. Takže váš seminář nám opravdu pomohl, byl jasný stručný, výborný. Momentálně si já osobně musím udělat „reorganizaci“ na svém stole a jedno pozitivum přímo u mě – už neběhám a neřeším vše za své podřízené, ale nechám je to dělat sama, aby bylo vše dokončené, jelikož bych se z toho za chvíli zbláznila, sice tu změnu lehce okomentovali, ale zatím to funguje.

 

J. K., Goldknights s.r.o.

Nenásilné, zábavné, přehledné. Jasné – naprosto zásadní informace. Know-how předané s lehkostí. Špička bez výhrad. Nejvíce mne zaujalo téma: Klobouky – klíčový nástroj. Psychologie – i zpětná vazba pro mě a mé soukromí. Klobouky budou první věc, kterou zavedu v praxi, dále školit lidi v sebeorganizovanosti.

 

Tomáš Bachorik, FOXCONN CZ s.r.o.

Pred seminárom som váhal „vložit“ požadované financie. Už druhy den rano som si však bol 100% istý, že som spravil dobre. Idem definovať produkty a kopať ľudí do produkcie.

 

M. P., Beneš a Lát, a.s.

Seminář na mne působil uceleným dojmem, projev lektora byl naprosto přesvědčující. Nejvíce mne zaujala motivace a demotivace a míra odpovědnosti šéfa na motivaci týmu.

 

 

Michaela Gono

Chtěla bych poděkovat za skvělý Motivační seminář pro vedoucí pracovníky. Data, která jsem dostala, byla úžasná. Hned jsem je zavedla do práce a přineslo to výsledky. Víc jsme se zaměřili na kontrolu, přesné plánování a hlavně klobouky. Bylo nás osm. Organizace se nám zvětšila a nyní je nás téměř dvacet lidí a předpokládáme, že do konce února 2013 nás bude až třicet. Zkrátka zavádíme systém, který nám pomáhá v expanzi, a od února budu mít i post PR, takže očekávám, že to přinese ještě větší ovoce. Tento seminář doporučuji určitě všem, kteří chtějí být úspěšnými vedoucími pracovníky. Díky!

 

M.Š., Karel Kaňák, s.r.o.

Jsem nadšený! Děkuji, že jste pojmenovali to, co jsem v životě přehlížel. Dozvěděl jsem se nové věci, které chci předat dál a být úspěšný! Děkuji.

 

M.S., eBrána s.r.o.

Velmi přínosné; získal jsem inspiraci, nadhled shora a hodně věcí mi „docvaklo“. Nejvíce mne zaujal produkt, motivace, emoce a statistiky. Velmi příjemný přednes, atmosféra i prostředí.

 

E.T., DITON s.r.o.

Ujasnil, setřídil a i uvědomil jsem si mnoho fungujících činností, postupů. Velmi se těším na zavedení nově poznaných věcí do praxe, do svého života.

 

J.Š., Chládek a Tiňtěra Havlíčkův Brod, a.s.

Po dvou až tří-letém odkládání účasti na semináři musím uznat, že nyní nastartuji svoje firemní jarní oživovací pokusy s daleko větší chutí. Seminář byl výborný!

 

P.K., Strojírenské kovovýrobní družstvo SKD

Jsem velmi spokojený, velmi jednoduché a velmi cenné a praktické rady a principy.

 

V.V., DMG MORI SEIKI Czech s.r.o.

Utříbený pohled na firmu jako celek, a to jak z pohledu zaměstnance, tak z pohledu šéfa.

 

F.H., EUROSOFT – Control s.r.o.

Velmi podnětný, účelný a motivující. Dodal mě osobně chuť a přímo ukázal, kde v mé práci začít se zlepšením.

 

P.P., PAMA, a.s.

100% spokojenost, budu doporučovat, určitě mi to pomůže.

 

Z. J., Jaško Motor s.r.o.

Seminář byl přínosem nejen pro mě, ale i pro mé zaměstnance. Vím, jak zařídit, abych dostal co očekávám bez zbytečných akcí.

 

R.Š., Seco Tools CZ, s.r.o.

Seminář byl velmi poutavý. Názorně informoval, jak se chovat ve funkci vedoucího.

 

V.H., Chládek a Tintěra Havlíčkův Brod, a.s.

O spoustě věcech jsem věděl, ale neuměl jsem je pojmenovat. Pokud se mi podaří aplikovat vše, co jsem nevěděl, budu fakt hvězda! Děkuji.

 

P.O., DITON s.r.o.

I když to byl můj opakovací seminář, načerpal jsem opět množství „staronových“ informací, které mě posunou zase o krok dopředu. Děkuji za ně.

 

M.W., SMERO, spol. s r.o.

Seminář byl plný zajímavých situací, které mě rozhodně inspirovaly a hodlám je aplikovat v budoucnosti. Jak v osobním, tak i v pracovním životě.

 

K.M., LITE Jihlava, o.p.s.

Děkuji za úžasný seminář. Ukázal mi, jak projít cestou až ke svému cíli a to nejen ve firmě, ale i v osobním životě.

 

P.D., DITON s.r.o.

Přestože jsem tento seminář už jednou absolvoval, dal mi zase nové nápady, jak vylepšit firmu a především sebe. Díky.

 

Z.J., Jaško Motor s.r.o.

Seminář mi dokonale otevřel oči na věci, které jsem dosud neviděl. Mám v ruce velkou „zbraň“ a už moc těším až si veškeré informace budu moci v životě firmy vyzkoušet.

 

3 denní seminář

1. den
9.00–9.15 prezence
9.15–11.00 dopolední program – 1. část
11.00–11.20 přestávka
11.20–13.00 dopolední program – 2. část
13.00–14.00 oběd
14.15–16.00 odpolední program – 1. část
16.00–16.20 přestávka
16.20–18.00 odpolední program – 2. část

2. - 3. den
9.00–11.00 dopolední program – 1. část
ostatní části odpovídají 1. dni

3. den
18.00–18.15 ukončení

Nezávazná poptávka semináře "Motivační seminář pro vedoucí pracovníky"

Máte-li zájem o další informace, vyplňte, prosím, následující formulář. Údaje označené * jsou povinné.

Náš obchodní zástupce se s Vámi v rychlosti spojí a pomůže Vám s dokončením objednávky.

© 2000 - 2018 Business Success, spol. s r.o.