Reference

F.R., SERVIS CLIMAX a.s.

Osobně se cítím mnohem více sebevědomý a mnohem aktivněji přistupuji k řešení jakýchkoliv situací v naší společnosti. Úkoly se mi zadávají snadněji a jsou přijímány bez zbytečných reakcí a také plněny. Myslím, že i větší pozornost a zaměření na autority v týmu se začíná pozitivně projevovat. Děkuji za předané informace a vedení semináře.

 

D. R., SV – Agency, a.s.

Jsem velmi spokojen. Opravdu zajímavá témata. Byla tam řada věcí, které uplatním, jak ve firmě, tak v osobním životě. Nejvíce mě zaujalo téma: Komunikace s podřízenými, Etika

 

B.M., TC MACH, s.r.o.

Tento seminář nastavuje nepříjemné zrcadlo a chce to sílu jej ustát. Moc za něj děkuji. Měla jsem přijít dříve.

 

M.Š., Stavoodbyt systémová centrála s.r.o.

Perfektní seminář. Dal mi zcela jasný nástroj, jak ve firmě lidským a praktickým způsobem udržovat dobrou etiku a tím zabezpečit lepší prosperitu firmy. DĚKUJI!

 

J.B., OTHERM PRAHA s.r.o.

Seminář opakuji po jednom a půl roce. Očekával jsem „pouhé“ opakování, ale seděl jsem na židli, jako přikovaný a myšlenky a nápady mě úplně pohltily. Děkuji za velkou inspiraci!

 

D. S., BAOBAB-péče o zeleň, s.r.o.

Šel jsem na tento seminář s opravdu velkým očekáváním. A jak se mi už v BS stává zvykem, opět jsem dostal ještě mnohem více než jsem čekal. A to doslova i po stránce mé osobnosti. Dostal jsem do těla mnohem více než jsem čekal. Opravdu mi to pomohlo otevřít oči při hodnocení mé vlastní etiky, chování….

 

S. R., Providental Financial, s.r.o.

Jsem velmi spokojená a nadšená. Vystoupení vašeho trenéra bylo velmi profesionální a hlavně jeho praktické zkušenosti jsou neocenitelné. Tento seminář mě donutil podívat se realitě přímo do očí. Uvědomila jsem si mnoho věcí ze svého pracovního i soukromého života a pochopila svoje mnohé reakce a reakce svého okolí.

 

A. A., QESTO, s.r.o.

Seminář se mi velice líbil. Dal mi mnoho podnětů a námětů k zamyšlení nad mojí dosavadní pracovní činností. Velmi cenné jsou poznatky o tom čeho se v dalším životě vyvarovat.

 

D. Š., Madal Bal, s.r.o.

Byl to velmi hodnotný seminář nejen pro lídra firmy, ale i pro člověka jako takového. Málokdy se stane, že takový seminář zasáhne tak hluboko do nitra vaší osobnosti. A to je nejdůležitější – abychom se stali lepšími lidmi, nejen vedoucími pracovníky.

 

J.T., AJP-tech s.r.o.

Opět, jako vždy, velmi příjemnou formou podáno to, co jsem do teď jen tušil a neuměl pojmenovat.

 

I.H., EUREGNIA, s.r.o.

Seminář hodnotím velmi pozitivně. Mnohé z řečené už v jisté míře používáme, ale nyní své vlastní zkušenosti mohu pojmenovat a použít. Děkuji.

© 2000 - 2018 Business Success, spol. s r.o.