Individuální koučing

Individuální koučing slouží k tomu, abyste byli schopni dosáhnout Vašich pracovních i osobních snů mnohem rychleji. A je jedno jaké překážky budete muset po cestě překonat. Stačí si stanovit cíl a následně vymezit cestu, jak tohoto cíle dosáhnout. S tím Vám pomůže kouč.

Staňte se skutečným profesionálem!

Získejte ty nejefektivnější nástroje a techniky pro oblast marketingu a propagace. Naučte se zvládat výzvy, které na Vás denně čekají, a dosáhněte svých snů rychleji.

 

REFERENCE

„Marketingová kampaň“

Konzultant: Pavlína Jelínková

Jaký pro Vás měla konzultace přínos: Velký! Hodně jsem se naučil a dle Pavlíny prý byla i dobrá reakce zákazníků 🙂 V číslech to dopadlo takto: Míra otevření u odeslaných kampaní byla v rozmezí 38 – 71%, míra prokliku byla 77% a dosáhli jsme i 99 přeposlání, tedy příjemci přeposlali naše sdělení dalším lidem.
Pochopil jsem, jak systém funguje a jak je to užitečný nástroj (e-mail marketingový systém na rozesílání mailů). Nicméně, ještě se potřebuji se systémem naučit pořádně pracovat. Rád bych email marketing využil jako další komunikační kanál s jednotlivými cílovými skupinami. Chci ho dělat co možná nejlépe… – P. L.

© 2000 - 2017 Business Success, spol. s r.o.