Reference

J. Š., Robert Štěrba, s.r.o.
S mailingem jsme začali v intenzivní a pravidelné formě již po programu SMA. Dnešní seminář byl dobrým úvodem do další práce s řadou zajímavých tipů.

K. T., FESCHU Lighting & desing s.r.o.
Seminář mi potvrdil dobré směřování našeho e-mail marketingu. Přineslo mi to řadu tipů na další vylepšení. Nejvíce mne zaujalo téma jak vytvořit správný předmět.

I. R., Schoeller Arca Systems s.r.o.
Seminář byl velmi zajímavý. Dostala jsem opět spoustu tipů, jak pracovat v e-mail marketingu. Hodně nových informací, tak to musím co nejdříve zpracovat. Nejvíce mne oslovilo jak získat adresy do svého adresáře a vytváření newsletteru.

L. M., BENEFIT Stavební prvky, s.r.o.
Velmi dobrý návod jak komunikovat, co komunikovat s klienty a jak získat peníze. Zaujaly mne způsoby posílání zpráv. To jsme přesně potřebovali, návod co a jak posílat.

P. R., OTTO BOCK ČR, s.r.o.
Seminář byl pro nás oknem do nového světa a věřím, že nám v těchto těžkých časech pomůže růst. Zaujaly mne marketingové kampaně, které zabezpečí přísun nových klientů a udržení stávajících.

J. K., EDOLO CONSULT s.r.o.
Seminář byl skvělý, veškeré dotazy vysvětleny, mám plnou hlavu myšlenek. 😉 Nejvíce mne zaujalo, jak vymyslet text do předmětu e-mailu. Nyní se u nás pustíme do E-mail marketingu naplno.

P. B., UNIBRICK s.r.o.
100 % spokojenost, kvanta nových informací, nově otevřené oči na e-mail marketing.

© 2000 - 2018 Business Success, spol. s r.o.