Proč návrat do práce po dovolené bývá těžký?

Již vícekrát jsem slyšel, jak si lidé stěžovali, že návrat do práce po dovolené bývá náročný. Jakoby to dobré skončilo a člověk se těžko znovu rozjíždí.
Za takovými pocity může být více faktorů. Někdo utíká před tím, co by měl v práci řešit a musí se tam nyní vrátit a naopak někdo jiný nemá v práci před sebou žádnou metu, kterou by rád dosáhl, další zase cítí, že se neumí prosadit a z permanentního neúspěchu je již unaven. Nejdu se nyní věnovat pojmenování různých variant, ale pokud na sobě některou z výše uvedených cítíte, čestně si to sami před sebou přiznejte a začněte to ihned řešit.
Existuje jedno zlaté pravidlo, které nám bez ohledu na cokoliv jiného dokáže po návratu z dovolené vždy pomoci. Po pozdravení kolegů a prohození pár vět se naplno vrhněte do práce, zvládejte jednu věc za druhou a vědomě udržujte opravdu maximální tempo, jaké dokážete.
Budete překvapeni, jak rychle se dostanete „zpět“ a jak dobře se budete cítit.
Následující záložky mění níže uvedený obsah.
Ing. Rastislav Zachar

Ing. Rastislav Zachar

Majitel společnosti v Business Success s.r.o.
Od roku 1995 se věnuji budování skupin a přednášení hlavně v oblasti managementu. Mým hlavním cílem je dávat podnikatelům, majitelům firem, manažerům i lidem kolem nich náměty, inspiraci, chuť do života a energii do dalšího tvoření.
Ing. Rastislav Zachar

Nejnovější příspěvky autora Ing. Rastislav Zachar (zobrazit všechny)

© 2000 - 2018 Business Success, spol. s r.o.