Reference

Otakar Vosecký, Pfahnl Backmittel, spol. s r.o.

Seminář pod vedením Martina Staňka byl zajímavý a poučný. Po 20 letech práce na pozici prodejce a mnoha absolvovaných seminářích, mohu zkonstatovat, že Martin byl vtipný, celé dva dny výuky se neztratil v obsahu a celé to dávalo smysl odborným výkladem a názornými příklady.

Pro mne to znamená, že jsem si uvědomil pár věcí, které nevědomky vypouštím, a že jsou detaily, které mohou někdy znamenat důležitý výsledek.

Příklady spojení obchodního chování a osobního života, byly velice zajímavé a poučné.

Z. D., f.o.

Zaujaly mne námitky – jak je potvrdit a neargumentovat. Důležité je nebát se konfrontace, zjišťovat osobní motivy a používat je.

T. H., Becton Dickinson Czechia, s.r.o.

Líbil se mi obsah semináře, jak byl podán – smysluplně, věcně a jasně.

T. B., SCANIA CZECH REPUBLIC s.r.o.

Líbila se mi celková forma semináře. Do praxe ihned zavedu „být pohodlně zde a vnímat“,  poctivě zjišťovat potřeby a říct si o obchod.

J. V., Rotana a.s.

Na semináři mě nejvíce zaujal vliv emocí na člověka a způsob komunikace se zákazníkem podle stavu jeho emoce.

L. H., Metal Plast Produkt, s.r.o.

Zaujala mě technika, jak se zeptat zákazníka na řešení. Dozvěděla jsem se, jak je důležité hned neargumentovat, klást otázky a potvrzovat, že zákazníka vnímám.

P. V., Rotana a.s.

Zaujalo mne mimo jiné, že se nejednalo o standardní semináře = nalejvárnu určité činnosti. Jednalo se o pochopení principů a kroků běžného života, které můžete skvěle využít pro obchodní činnost!

J. U., Metal Plast Produkt s.r.o.

Jako první věc po semináři určitě zavedu potvrzování. Jsem tady a teď. Člověk má pocit, že se změnil, tak se těším, až mi to potvrdí mé nejbližší okolí.

M. Š., Pokorný spol. s r.o.

Vynikající lektor. Naučil jsem se, jak mít zájem o zákazníka, jak zjistit jeho potřeby a hodnot, abych mu mohl lépe pomoci a uzavřít objednávku. Také jsem si uvědomil, co dělám špatně v osobním životě.

D. M., ANTERIA s. r.o.

Přínosné, vtipné, náročné 🙂 Hodně jsem se naučil a těším se, až to použiji v praxi. Nejvíce mě zaujalo téma: Zvládání námitek a Pokládání otázek.

J. K.

Seminář byl úžasný. Spousta nových informací a typů, jak zvládat námitky, jak klást správné otázky atd. Už se těším na použití v praxi. Téma, které mě zaujalo nejvíce? Vedení obchodního rozhovoru a zvládání námitek.

D. I., Kuchyňské Studio Válek & Kačena

Velmi poučné. Myslím, že jsem přišla na můj hlavní problém a vím, jak s ním pracovat. Nejvíce mě zaujalo téma Jak nakládat s námitkami, Vysoká cena, Rozmyslím, Poradím, Říct si o uzavření.

P. B., AXIMA MORAVIA, s. r.o.

Mnoho věcí jsem se naučil. Seminář je skvěle veden a byl pro mě velkým přínosem. Nejzajímavějším tématem bylo Kladení otázek, Zjišťování potřeb, Komunikace.

J. M., ANTERIA, s. r.o.

Seminář byl náročný, ale velice obohacující. Nejvíce mě zaujalo téma Přeměna cenového argumentu.

M. S., EKIM MORAVIA s. r.o.

BEZVA, NADŠENÍ, NEBUDU SE BÁT DOPORUČIT.
Které téma Vás zaujalo nejvíce? EMOCE, CENA, ARK > VŠECHNO 

P. H., ELCOM, a.s.

Seminář mě celkově zaujal a zjistil jsem, že jestli se má obchod u nás více rozjet, bude třeba ještě věcí změnit, a to nejen u mě.

M. P., SECO TOOLS s.r.o.

Velmi povedený seminář – oproti podobným seminářům zábavný (forma) a informace jsou použitelné a logické.

J. V., NIVELCO BOHEMIA s.r.o.

Seminář byl perfektní! Nejvíce mne zaujalo téma rozdíl mezi komentářem a námitkou. Tato dovednost může ušetřit neskutečné peníze.

R. Š., Hestego a.s.

Velice kvalitně odvedená práce. Dozvěděl jsem se to, co jsem potřeboval pro svoji práci.

M. T., IPEX a.s

Skvělé, nejhezčí seminář na kterém jsem byla. Nejvíce mne zaujalo téma námitky a jejich zvládání, protože mi pomohou zvýšit uzavření obchodů.

 

Petr Brož, UNIBRICK s.r.o.

Naše firma pracuje v oboru stavebnictví, který krize poměrně zásadně postihla. Přetlak nabídky prodejců a tlak na cenu je čím dál větší. Nestačí již prodejní techniky, které dříve vedly k úspěchu. Proto jsme se rozhodli posílit náš prodejní tým kvalitním prodejním seminářem. Dlouhodobě spolupracujeme s Business Success, proto jsme je oslovili jako první. Odrazovala nás však cena tohoto semináře, která byla opravdu vysoká – a zvláště nyní, kdy je zapotřebí náklady snižovat, abychom si udrželi prodejní marži. Ani všichni členové týmu nebyli předem nadšeni z víkendového školení – mnoho z nás si myslí, že jsou již profesionálové, kteří se nemusí dále zlepšovat, ale opak je často pravdou.  Celou referenci najdete ZDE.

J. K., Kuchyňské studio Válek & Kačena s.r.o.

Seminář byl skvělý, vedený způsobem, že mě udržoval v plné pozornosti celé tři dny a s neuvěřitelným množstvím hodnotných informací. Pan Staněk (trenér semináře) si opravdu zaslouží můj obdiv. Nejvíce mne zaujalo vyřizování reklamací, protože je to vždy velice citlivé jednání.

J. H., A Studio group, spol. s r.o.

Neuvěřitelný seminář označuje již sám název … a neuvěřitelný počet rad a pomoci si z něj odnáším. Nejvíce zaujalo: Udržení si zákazníka (a péče o ty dobré TOP zákazníky), na to u nás na firmě bohužel zapomínáme a věnujeme pozornost a energii těm problémovým.

L. Š., 4EVER, s.r.o.

To nejlepší, co jsem zatím absolvoval! Nejvíce mne zaujalo: Potvrzování, ukončování, jak ustát cenu.

L. M., GLYNWED s.r.o.

Seminář mi pomohl řadu věcí pojmenovat; ukázal co je podstatné a v mnohém inspiroval.

I. R., GABEX, s.r.o.

Seminář jsem opakovala již podruhé, protože mě poprvé tak nadchl, že jsem pocítila potřebu slyšet to a potrénovat znovu. Nejenže všechny zmiňované věci z tréninku platí, poznala jsem tu výborné lidi, skvělé trenéry a celkově strávila víkend, na který se nezapomíná. Je to jasné, mám před sebou ještě dlouhou a trnitou cestu prodejem, ale s pomocí Business Success a tvrdou prací mám dobře nakročeno. 😉 Děkuji, jste fakt dobří!

I. V., AHORN CZ, s.r.o.

Jsem příjemně překvapená profesionalitou a kompetencí přednášejícího Martina Staňka. Myslím, že má i telepatické schopnosti. 😉 Nejvíce mne ze semináře zaujalo téma „umění držet pusu“.

I. H., PAS, s.r.o.

Nejvíce mne zaujalo téma konkurence a reklamace. Konkurenci čelím denně a „jak na to“ pro mě je velkým přínosem. Zvládání reklamací je taktéž velmi důležité, abychom nepřicházeli o zákazníky.

A. V., VLADYKA, s.r.o.

Skvělý výkon trenéra, seminář mi „pojmenoval“ situace v pracovním i osobním životě, umožnil mi poskládat si věci zdánlivě nesouvisející a naučil mě nehledat složitosti tam, kde nejsou. Doufám, že se mi brzy podaří skvělé myšlenky a nápady aplikovat do praxe. Děkuji.

D. K., KŘÍŽ s.r.o.

Nejvíce mne zaujalo zpracování námitek na cenu. Ze semináře jsem nadšená.

M. L., VETOS dveře a zárubně s.r.o.

Velmi profesionální školení na vysoké úrovni a kvalitně podané. Uvědomil jsem si svou hrdost obchodníka a nyní dokážu zákazníka odmítnout, zrovna tak, jako ho i čistě odebrat konkurenci. Poznal jsem tímto nový svět obchodu.

P. Š., SEPOS, spol. s r.o.

Se seminářem jsem spokojen a doufám že mi pomůže v dalším prodeji. Nejvíce mne zaujalo téma „emoce“, a to, jak jejich zvládnutí a správné použití vede k úspěšnému prodeji a také jak je možné emoce využít i v normálním životě.

P. V., Kuchyňské studio Válek & Kačena s.r.o.

Moc mě to bavilo, jsem tu potřetí a pořád je dost toho nového. Pořád je potřeba trénovat a pořád je co se učit. Nejvíce mne zaujalo téma zvládání ceny, protože to je jediný z argumentů, se kterým musím občas bojovat.

M. K., FANUC Robotics Czech s.r.o.

Mohu vše hodnotit jen pozitivně a ohledně používání technik v praxi a zvládání námitek, funguje to docela dobře, nejenom v prodeji, ale i na domácí půdě… 😉 Kladení osobních otázek používám pořád.

L. V., PAS, s.r.o.

Jsem moc spokojená. Většinu věcí už jsem v minulosti slyšela (nejsem v Business Success poprvé), ale člověk je zapomíná. Nyní mě čeká spousta jednání s dodavateli, takže semi mi data ze semináře moc hodí!

M.O., UNIBRICK s.r.o.

Seminář hodnotím velmi kladně, pan Staněk poskytl velmi cenné informace. Všechna témata byla zajímavá.

L. P., VETOS dveře a zárubně s.r.o.

Super! Téma nejen pro obchod, ale i do života. Trenérovo podání všech informací bylo skvělé. Naprosto ve všem mám jasno. Teď už jen hurá do praxe.

Š. P., Protronix s.r.o.

Seminář se mi velice líbil, byl pro mě přínosný po všech stránkách. Bylo zde řečeno spousta informací a vše ukázáno na konkrétních příkladech, jak to ihned použít v praxi. Seminář byl veden na profesionální úrovni a bylo o nás postaráno po všech stránkách.

J. S.

Seminář byl výbornou přípravou pro zvládnutí obchodního jednání. Při semináři jsem si ověřil a potvrdil některá pravidla, která již používám a doplnil jsem je o nové poznatky. Zároveň jsem si vše poskládal tak, aby správná otázka přišla v pravý čas.

L. Š., Kuchyňské studio Válek & Kačena s.r.o.

Luxusní! Skvělý seminář a hlavně trenér (Martin Staněk). Celý seminář byl zajímavý, akční… Nenastala chvíle, kdy bych se nudila – vše bylo super.

V. S., webProgress, s. r. o.

Seminář byl opravdu neuvěřitelný, závěrem až euforický. Hodně mi otevřel oči nejen do dalšího obchodování, ale také do života. Už se těším, až si budu moct vyzkoušet všechny techniky v praxi.

M. K., KETRIS, s. r. o.

Seminář byl super! Ukázal mi spoustu chyb, které jsem při prodeji dělala a které se teď budu snažit odstraňovat. Už vím, jak na ně – aspoň teoreticky. Na té praxi budu muset ještě pořádně „zamakat“. Určitě si teď budu umět více poradit se všemi těmi – „jste moc drazí…, bereme od konkurence…, víte, já si to ještě rozmyslím…“ „Jen ať to zkusí“. Vážně – DĚKUJI!

A. D., Ardex Baustoff, s. r. o.

Tento seminář byl naprosto neuvěřitelný a výborný a až tady jsem pochopil, co je to vlastně obchod. Přínosem jsou pro mě všechny techniky prodeje. Lektor byl výborný a dokázal nás celou dobu ne jenom učit, ale také pobavit svou ojedinělou formou. Úplně změnil můj pohled nejen na obchod, ale i na celý můj život.

J. V., Kores Praha, s.r.o.

I přes opakování semináře jsem si uvědomil, že opakování je matka moudrosti a mohu jen vřele doporučit! Jsem opět pozitivně naladěn a těším se na „Hru se zákazníkem“! Moc díky.

L. U., Menzies Avation, s.r.o.

Seminář se mi velmi líbil. Už jsem ho měla absolvovat dávno. Na to, jak náročné téma to bylo, mi bylo prezentováno velmi srozumitelnou a zábavnou formou. Díky moc všem.

D. S., Baobab – péče o zeleň, s.r.o.

Musím přiznat, že ve mě tento seminář svým názvem budil určitou nedůvěru. Po jeho absolvování však mohu prohlásit, že patřil k nejlepším které jsem v BS, ale i jinde, absolvoval.

© 2000 - 2018 Business Success, spol. s r.o.