Reference

K. N., Otto Bock ČR s.r.o.

Seminář perfektní, skvělý. Zjistil jsem, že improvizace neznamená „vařit z vody“, ale čerpat z perfektní přípravy. A ne jen na prezentacích firemních, ale i v „normálním“ životě.

 

T. H., Otto Bock ČR s.r.o.

Jsem velice rád, že vím, jaký má mít prezentace řád. Že je důležité dodržovat její jednotlivé fáze. Uvědomil jsem si, a tím pádem mám šanci odstranit, mou důležitou chybu – nedostatečné zapojení publika.

 

M. N., M.S.QUATRO, s.r.o.

Skvělý seminář. Přinesl mi další zkušenosti pro práci lektora. Umožní mi to také posunout interní systém vzdělávání. Nastavíme pravidla pro tvorbu přednášek a hodnocení lektorů.

 

V. K., Chemical Solutions s.r.o.

Bylo to naprosto skvělý. Dalo mi to mnoho nápadů, kde bych se měl nad sebou zamyslet a v čem zlepšit. Opravdu se moc těším, až to brzy vyzkouším.

 

M. M., ÚRS PRAHA, a.s.

Jsem velice spokojený. Uvědomil jsem si chyby a své rezervy. Dostal jsem jsem konkrétní návody a odpovědi, jak se zlepšit; jak dovést prezentační dovednosti k dokonalosti. Moc se těším na uvedení do praxe.

 

I. S., Bydlíte.cz

Tento seminář považuji za základ pro dělání přednášek a prezentací. Pokud nemáte informace z tohoto semináře, pak je výsledek vaší prezentace dílem náhody a vašich dosavadních schopností. Díky tomuto semináři, budou mé přednášky už jen lepší.

 

J. B., iStudio s. r .o.

Oceňuji možnost tréninku a postupného zlepšování jednotlivých problémů každého účastníka.

© 2000 - 2018 Business Success, spol. s r.o.