Archív referencí

Václav Luzar, Carl Stahl & spol., s.r.o.

Václav Luzar, Carl Stahl & spol., s.r.o.

V Praze 3. října 2018 Komunikační kurz vyšší školy ve mně probudil zase chuť do života. Vlil mi krev do žil a dal chuť překonávat další věci, zdolávat větší projekty a výzvy. Díky kurzu se nyní umím daleko více soustředit bez toho, aby mě cokoli vyrušilo. Lépe zvládám vypjaté situace v životě, jak u sebe a […]

 

Jiří Vejmělek, Agripos-Rakovník spol. s r.o.

3. září 2018 v Rakovníku Reference na seminář Vedení obchodního týmu Bezprostředně po absolvování semináře jsem si vše nechal projít hlavou, utřídil si myšlenky zejména jak to vše získané komunikovat kolegům. Protože naše společnost funguje na trhu s pojištěním a přestože „pojišťovák“ je veskrze chápán pejorativně jako hanlivé slovo – člověk jdoucí za svým byznysem bez skrupulí se ženoucí za […]

 

Petr Dostál, UNIHAL s.r.o.

Petr Dostál, UNIHAL s.r.o.

Při absolvování „Finančního managementu„ jsem nabral poznatky. které mi ukázaly i jiný pohled na finance, než člověk má ze svého pohledu podnikání.

 
 
 

Petra Bradáčová, tianDe pro krásu a zdraví

Petra Bradáčová, tianDe pro krásu a zdraví

Tento seminář považuji za nezbytný pro všechny prodejce. Jsou to nejlépe investované peníze, které se mnohonásobně vrátí.
Po tomto semináři se v podnikání cítím jistější, více v klidu a znovu se vracím do hry.

 

Ivo Hutira, HUTIRA – BRNO s.r.o.

Ivo Hutira, HUTIRA – BRNO s.r.o.

Na seminář Profesionální majitel firmy jsem šel, protože mám Rasťu Zachara rád. Při absolvování jeho přednášek a seminářů před léty, jsem zjistil, že mi to ukazuje zrcadlo. Zrcadlo toho všeho, co jsem udělal špatně/dobře, aniž bych si to uvědomoval.

 

Pavel Pubec, zakladatel společnosti REALITNÍ KANCELÁŘ PUBEC s.r.o.

Pavel Pubec, zakladatel společnosti REALITNÍ KANCELÁŘ PUBEC s.r.o.

Na semináři „Profesionální majitel firmy“ v roce 2008 jsem si uvědomil, jaký je obrovský rozdíl v práci majitele firmy a tím, kdo firmu řídí, tj. ředitelem. Až do té doby jsem dělal obojí a dost jsem se v tom tzv. „mydlil“. Na základě nových informací jsem tedy učinil zásadní krok a dne 2. dubna 2008 jsem odstoupil z funkce ředitele firmy a stal se „pouze“ zástupcem majitelů.

 
 
 
© 2000 - 2018 Business Success, spol. s r.o.