Co se nám povedlo… Jak vést efektivně porady?

Vytvořili jsme pro Vás novou brožuru s názvem „Jak vést efektivně porady? Průvodce úspěšného manažera“.Brožura Jak vést efektivně porady?

Autorem brožury je Pavel Ranc, který v Business Success působí jako šéf plzeňské pobočky, konzultant a trenér manažerských seminářů. Jeho specialitou je organizování práce týmů ve firmách a zavádění systémových opatření usnadňujících produkci.

Na základě svých zkušeností a podnětů od svých klientů se rozhodl sepsat pár zásad, které Vám jako celek pomohou lépe a efektivněji vést porady.

Porada, briefing, meeting – při vyslovení těchto slov nemíváme v mnoha případech příjemné pocity. Brožura obsahuje tipy a praktická cvičení, jak vést porady, aniž bychom měli pocit, že musíme hovořit k někomu, kdo je pasivní, otrávený, znuděný. Podívejte se s námi na průběh porady od A až po Z.

Cena brožury „Jak vést efektivně porady? Průvodce úspěšného manažera“ je 150,- Kč včetně DPH.

Brožuru si můžete objednat prostřednictvím formuláře na našich stránkách nebo na adrese publikace@success.cz

Následující záložky mění níže uvedený obsah.
Ing. Pavlína Jelínková

Ing. Pavlína Jelínková

Marketing, Business Success, spol. s r.o.
Od roku 2009 se věnuje on-line marketingu. Pomáhá podnikatelům ve všech odvětvích vytvořit strategie s cílem maximalizovat sílu sociálních médií a zvýšit úspěšnost jejich on-line marketingového úsilí.
© 2000 - 2018 Business Success, spol. s r.o.