Šelmy v Business Success… Bohumil Kuba

Začali jsme hrát hru „šelmy v Business Success„. Každý podle výsledků byl přirovnán k nějaké šelmě.

Náš nejlepší obchodník-konzultant, Bohumil Kuba, je na samém vrcholu a aktuálně je tedy největší šelmou, kterou máme.

Každopádně Bohouš neusíná na vavřínech…

Bohumil Kuba_Business Success PrahaCo tě motivuje pro práci prodejce?

Mým cílem v prodeji je předat informace pro život a práci co největšímu počtu lidí. Nemohl bych dělat obchod s myšlenkou „vždyť jde jen o peníze“. Až se budu ohlížet a bilancovat co jsem udělal, hodnotit svou prospěšnost pro druhé, chci být na vše hrdý a mít pocit, že to nebylo zbytečné.

Co tě na prodeji nejvíce baví?

Baví mě samotná komunikace s novými lidmi a hlavně okamžik, kdy si uvědomí, že jejich problémy souvisí s nedostatkem informací. Ale největší odměnou, a to mě baví nejvíce, je poděkování od člověka, kterému jsme pomohli. No a pak mě baví překonávat rekordy a plány. Expanze je to, co mě udržuje ve formě.

Následující záložky mění níže uvedený obsah.
Melánie Bulová

Melánie Bulová

Personalista
Od roku 2011 se aktivně věnuji personalistice. Mým cílem je najít pro naši firmu šikovné lidi, kteří k nám zapadnou, a zároveň aktivně budovat náš současný tým lidí. Je neuvěřitelně nabíjející sledovat, jak naši lidé profesně a osobnostně rostou a rozvíjí postupně svůj potenciál, to mě velmi naplňuje.
  • Pan Kuba je opravdu šelma. Zažil jsem ho minulý týden na třídenním semináři o prodeji a jsem nadšen z jeho zkušeností. Techniky ze semináře už používám v praxi a hle… fungují parádně 🙂

© 2000 - 2018 Business Success, spol. s r.o.