Vykročte do Nového roku pravou nohou

Milí přátelé,

když píšu tyto řádky, běží poslední dny roku 2012. Pro některé byl uplynulý rok úspěšný více, pro některé možná méně. V každém případě ten příští je nadějný a slibný pro nás všechny. I přesto, že se v něm objeví i věci, které bude třeba protlačit a zvládnout.

My, Business Success, Vám slibujeme, že budeme dělat to nejlepší, co umíme, abychom Vám i nadále pomáhali zvyšovat Vaši prosperitu, zjednodušovaly Vaše fungování a neustále obnovovali radost z práce a života Vám i Vašim kolegům. Víme, že máme v rukou efektivní know-how, které nám všem na této cestě pomáhá, a my ho rádi budeme šířit. Víme, že jeho správným používáním se pracovní i osobní život může stát ještě lepší a naplněnější, a v tom Vám chceme aktivně pomáhat.

Přeji Vám všem do roku 2013 hodně elánu, ochoty bojovat a chuti tvořit. Přeji Vám, aby práce či podnikání nebyly pro Vás problémem, ale zdrojem inspirace a energie. Přeji Vám, aby byl rok 2013 rokem, ve kterém se Vaše sny stanou skutečností. Přeji Vám do budoucna jen to nejlepší.

Rastislav Zachar

 

Následující záložky mění níže uvedený obsah.
Ing. Rastislav Zachar

Ing. Rastislav Zachar

Majitel společnosti v Business Success s.r.o.
Od roku 1995 se věnuji budování skupin a přednášení hlavně v oblasti managementu. Mým hlavním cílem je dávat podnikatelům, majitelům firem, manažerům i lidem kolem nich náměty, inspiraci, chuť do života a energii do dalšího tvoření.
Ing. Rastislav Zachar

Nejnovější příspěvky autora Ing. Rastislav Zachar (zobrazit všechny)

© 2000 - 2018 Business Success, spol. s r.o.