Komunikační kurz vyšší školy

Komunikační kurz vyšší školy
  • Proč mě stojí tolik námahy získat si pozornost druhých lidí?
  • Proč mám pocit, že se s některými lidmi nedá normálně mluvit?
  • Jak lze zvýšit odolnost vůči stresu a vypjatým situacím?
  • Daří se mi v klidu „ustát“ provokující poznámky druhých?
  • Lze pomocí komunikace lépe kontrolovat lidi kolem sebe?
  • Jaké jsou hranice mých schopností?
8-10 denní seminář
 

Popis

Komunikace je život a je to právě Vaše schopnost komunikovat, co určuje rozdíl mezi úspěchem a selháním ve všech oblastech života. Všimli jste si, že úspěšní lidé mají často vysokou schopnost komunikovat?

Dokážete si představit schopnost pohodlně zvládat bez negativních reakcí jakýkoli druh lidských emocí? Jen když nejste ovládáni svými reakcemi, jen tehdy můžete zvládnout cokoliv efektivně, rychle a příjemným způsobem. Kolik času a slov potřebujete na to, abyste získali přesnou odpověď od vašeho klienta či zaměstnance? Kolik času a slov potřebujete k tomu, aby váš podřízený udělal přesně a jenom to, co chcete, aby udělal? Používáte křik ke zvládání svých dětí? Máte pocit, že se to dá řešit i příjemnějším způsobem? Ale jistěže dá. A dá se zvýšit vaše schopnost v mnoha dalších komunikačních dovednostech. Co je k tomu třeba, když je to tedy tak snadné?

Komunikační kurz vyšší školy není procházka růžovou zahradou a není pro každého!

Připravte se na tvrdý trénink od rána do večera, připravte se na to, že Vás čeká přes týden celodenní dřiny. Ale odměnou Vám bude, že na konci se možná sami nebudete poznávat. Získáte svobodu a sílu, kterou jste možná do té doby nepoznali.

Neváhejte tedy a kontaktujte svého konzultanta pro více informací!

Máte zájem o tento seminář?

Tento seminář nemá aktuálně vypsaný žádný termín pro nejbližší období.

Zanechte nám svůj email a my se Vám ozveme ihned, jakmile vypíšeme nový termín.

 

L. S., GUMEX, spol. s r.o.
Potřeboval jsem se zotavit a být schopný vnímat přítomnost právě takovou, jaká je, bez nějakého domýšlení si a toho, co mě může ovlivnit v tom, že mé pozorování je správné. Připomněl a navrátil jsem si schopnost vnímat realitu pohodlně a bez ucukávání. Vím, že budu zase více efektivní ve své práci i budu mít větší radost z běžného života. Schopnost dát si postulát a udělat to, co udělat chci bez toho, aniž bych si do hlavy nechal „vejít“ myšlenky jiných, že to, co já jako jedinec nebo my jako firma chceme dokázat je nemožné, mi jednoznačně pomohou dosahovat svých cílů. Díky, bylo to těžké, leč účinné!

M. K., Carl Stahl & spol, s.r.o.
Skvělý kurz. Splnil cíl, který jsem si dala, proč jsem sem šla. Naučil mě věřit si po cestě za cílem, jsem s čistou hlavou. Nepřijímat žádné výmluvy, předsudky, hodnocení a vše přijímat tak, jak to je. Myšlenka = směr = cíl … Vše můžeš, když chceš…

E. S., Bidvest Opava s.r.o.
Získala jsem neskutečnou jistotu a klid v uvažování a rozhodování. Ověřila jsem si, že mít emoci na vyšším stupni je prostě super a pomáhá to nejen mne, ale hlavně i mým blízkým a spolupracovníkům. Nadále budu na sobě pracovat a vše využívat jak v osobním, tak pracovním životě.

I. M., INTO CZ spol. s r.o.
Zvládla jsem ovládat negativní emoce – dostat je pod kontrolu, jako netrpělivost, vztek, sebeznehodnocování, soucit a lítost tam, kde to není přínosem. Naučila jsem se potvrzovat, být důrazná a přitom ne přísná. Zbavila jsem se komplexu z nálepky „přísná“. Objevila jsem návod na zvládnutí komunikace s manželem a partnerem ve firmě. Odhalila jsem konečně zamlžené důvody, proč se nám nedaří. Vidím je jasně, dovednosti zde získané ihned použiji na komunikaci ven a řešení tohoto problému. Mám jasno, co odstranit, co zlepšit a jak. Objevila jsem, že můj záměr je dost silný a jasný a že i já mám na to, si jej nenechat vzít. Už to nedopustím! Díky supervizorům, díky Melánii za super koučink, díky za partu odhodlaných a zajímavých lidí.

B. M., INTERSOFT – Automation s.r.o.
Kurzu jsem se zúčastnil podruhé. První kurz byl s partnerem – chlapem a výsledkem bylo zlepšení v komunikaci. Nynější kurz byl s partnerem – ženou. Jsem přesvědčen, že mi tato partnerka a cvičení s ní přinesla podstatné zlepšení v afinitě.

L. N., SG-Geoprojekt, spol. s r.o.
Přínos? Neuvěřitelný a za to MOC DĚKUJI. Nejdůležitějším zjištěním je síla záměru. Každopádně nebyla jediná informace, která by nebyla důležitou. Využití? Vždyť jsem teď úplně nový člověk – lepší člověk, takže vše půjde úplně jinak a lépe. Děkuji vám za vaši práci.

R. Š.
Dospěl jsem do stádia, že vím, že nevím. Myslím tím, že jsem poznal, že je třeba se pořád učit. Byl to pro mě největší přínos v historii mojí spolupráce s BS a nejsilnější zážitek. SUPER – DÍKY VŠEM ZA OTEVŘENÉ OČI.

V. L.
Získal jsem novou energii/chuť do života. Jak se extrovertovat. S pozitivní energií se dělá všechno lépe.

M. K.
Obrovský!!! Naučil a otevřel mi oči, mysl a všechny smysly pro potenciál, který život nabízí. Mám cíl, smysl, řešení a vnímám změny, které ovlivňují cestu, ale dokážu to přijímat v klidném stavu a s pochopením. Budu se snažit využít všechny info, které mám pro lepší a produktivnější život, pracovní i soukromý. Budu měnit lidi a svět kolem sebe. Budu vnímat a reagovat … bez předsudků, s pokorou, vizí, se záměrem. Tak abych byla, žila, abych naučila duplikaci jiné.

J. Z.
Poznal jsem u sebe, že jsem opravdu tvořivý, kreativní typ, který je nejvíce šťastný, když může věci startovat. Zjistil jsem, že tvoření (záměr, emoce, cíl) se mohou dělat v zásadě tak rychle, jak člověk chce.

T. B.
Největším poznáním pro mě bylo, že zdrojem mých problémů, bolestí, rozladěností a negativních emocí je sebeznehodnocování. Pochopil jsem, jak je to zbytečné, nesmyslné a co to způsobuje.

J. Š.
Dokázala jsem překonat sama sebe. Pochopila jsem, že díky tomuto kurzu jsem schopna pomoci nejenom sobě, ale také lidem, kteří pomoc potřebují.

8-10 denní seminář

9.00–11:00 dopolední blok – 1. část
11.00–11.20 přestávka
11.20–13.00 dopolední blok – 2. část
13.00–14.00 oběd
14.15–16.00 odpolední blok – 1. část
16.00–16.20 přestávka
16.20–18.00 odpolední blok – 2. část
18.00–19.00 večeře
19.00–21.00 večerní blok – 1. část

Témata semináře "Komunikační kurz vyšší školy"

  • Teorie - studium základních informací o komunikaci, pravidlech tréninku, koučování atd. (první den)
  • Praxe - trénování komunikačních cvičení, která jdou za sebou v logickém sledu dle obtížnosti a která se provádí ve dvojici za dohledu supervizora
  • © 2000 - 2018 Business Success, spol. s r.o.