Komunikační kurz vyšší školy

Komunikační kurz vyšší školy
 • Proč mě stojí tolik námahy získat si pozornost druhých lidí?
 • Proč mám pocit, že se s některými lidmi nedá normálně mluvit?
 • Jak lze zvýšit odolnost vůči stresu a vypjatým situacím?
 • Daří se mi v klidu „ustát“ provokující poznámky druhých?
 • Lze pomocí komunikace lépe kontrolovat lidi kolem sebe?
 • Jaké jsou hranice mých schopností?
8-10 denní seminář
 

Popis

Komunikace je život a je to právě Vaše schopnost komunikovat, co určuje rozdíl mezi úspěchem a selháním ve všech oblastech života. Všimli jste si, že úspěšní lidé mají často vysokou schopnost komunikovat?

Dokážete si představit schopnost pohodlně zvládat bez negativních reakcí jakýkoli druh lidských emocí? Jen když nejste ovládáni svými reakcemi, jen tehdy můžete zvládnout cokoliv efektivně, rychle a příjemným způsobem. Kolik času a slov potřebujete na to, abyste získali přesnou odpověď od vašeho klienta či zaměstnance? Kolik času a slov potřebujete k tomu, aby váš podřízený udělal přesně a jenom to, co chcete, aby udělal? Používáte křik ke zvládání svých dětí? Máte pocit, že se to dá řešit i příjemnějším způsobem? Ale jistěže dá. A dá se zvýšit vaše schopnost v mnoha dalších komunikačních dovednostech. Co je k tomu třeba, když je to tedy tak snadné?

Komunikační kurz vyšší školy není procházka růžovou zahradou a není pro každého!

Připravte se na tvrdý trénink od rána do večera, připravte se na to, že Vás čeká přes týden celodenní dřiny. Ale odměnou Vám bude, že na konci se možná sami nebudete poznávat. Získáte svobodu a sílu, kterou jste možná do té doby nepoznali.

Neváhejte tedy a kontaktujte svého konzultanta pro více informací!

Nadcházející termíny

Sezimovo Ústí - mapa

 • 3.1.2017 - 10.1.2017
Mám zájem o tento seminář
 

L. N., SG-Geoprojekt, spol. s r.o.
Přínos? Neuvěřitelný a za to MOC DĚKUJI. Nejdůležitějším zjištěním je síla záměru. Každopádně nebyla jediná informace, která by nebyla důležitou. Využití? Vždyť jsem teď úplně nový člověk – lepší člověk, takže vše půjde úplně jinak a lépe. Děkuji vám za vaši práci.

R. Š.
Dospěl jsem do stádia, že vím, že nevím. Myslím tím, že jsem poznal, že je třeba se pořád učit. Byl to pro mě největší přínos v historii mojí spolupráce s BS a nejsilnější zážitek. SUPER – DÍKY VŠEM ZA OTEVŘENÉ OČI.

V. L.
Získal jsem novou energii/chuť do života. Jak se extrovertovat. S pozitivní energií se dělá všechno lépe.

M. K.
Obrovský!!! Naučil a otevřel mi oči, mysl a všechny smysly pro potenciál, který život nabízí. Mám cíl, smysl, řešení a vnímám změny, které ovlivňují cestu, ale dokážu to přijímat v klidném stavu a s pochopením. Budu se snažit využít všechny info, které mám pro lepší a produktivnější život, pracovní i soukromý. Budu měnit lidi a svět kolem sebe. Budu vnímat a reagovat … bez předsudků, s pokorou, vizí, se záměrem. Tak abych byla, žila, abych naučila duplikaci jiné.

J. Z.
Poznal jsem u sebe, že jsem opravdu tvořivý, kreativní typ, který je nejvíce šťastný, když může věci startovat. Zjistil jsem, že tvoření (záměr, emoce, cíl) se mohou dělat v zásadě tak rychle, jak člověk chce.

T. B.
Největším poznáním pro mě bylo, že zdrojem mých problémů, bolestí, rozladěností a negativních emocí je sebeznehodnocování. Pochopil jsem, jak je to zbytečné, nesmyslné a co to způsobuje.

J. Š.
Dokázala jsem překonat sama sebe. Pochopila jsem, že díky tomuto kurzu jsem schopna pomoci nejenom sobě, ale také lidem, kteří pomoc potřebují.

8-10 denní seminář

9.00–11:00 dopolední blok – 1. část
11.00–11.20 přestávka
11.20–13.00 dopolední blok – 2. část
13.00–14.00 oběd
14.15–16.00 odpolední blok – 1. část
16.00–16.20 přestávka
16.20–18.00 odpolední blok – 2. část
18.00–19.00 večeře
19.00–21.00 večerní blok – 1. část

Témata semináře "Komunikační kurz vyšší školy"

 • Teorie - studium základních informací o komunikaci, pravidlech tréninku, koučování atd. (první den)
 • Praxe - trénování komunikačních cvičení, která jdou za sebou v logickém sledu dle obtížnosti a která se provádí ve dvojici za dohledu supervizora
 • Nezávazná poptávka semináře "Komunikační kurz vyšší školy"

  Máte-li zájem o další informace, vyplňte, prosím, následující formulář. Údaje označené * jsou povinné.

  Náš obchodní zástupce se s Vámi v rychlosti spojí a pomůže Vám s dokončením objednávky.

  © 2000 - 2016 Business Success, spol. s r.o.