Reference

L. S., GUMEX, spol. s r.o.
Potřeboval jsem se zotavit a být schopný vnímat přítomnost právě takovou, jaká je, bez nějakého domýšlení si a toho, co mě může ovlivnit v tom, že mé pozorování je správné. Připomněl a navrátil jsem si schopnost vnímat realitu pohodlně a bez ucukávání. Vím, že budu zase více efektivní ve své práci i budu mít větší radost z běžného života. Schopnost dát si postulát a udělat to, co udělat chci bez toho, aniž bych si do hlavy nechal „vejít“ myšlenky jiných, že to, co já jako jedinec nebo my jako firma chceme dokázat je nemožné, mi jednoznačně pomohou dosahovat svých cílů. Díky, bylo to těžké, leč účinné!

M. K., Carl Stahl & spol, s.r.o.
Skvělý kurz. Splnil cíl, který jsem si dala, proč jsem sem šla. Naučil mě věřit si po cestě za cílem, jsem s čistou hlavou. Nepřijímat žádné výmluvy, předsudky, hodnocení a vše přijímat tak, jak to je. Myšlenka = směr = cíl … Vše můžeš, když chceš…

E. S., Bidvest Opava s.r.o.
Získala jsem neskutečnou jistotu a klid v uvažování a rozhodování. Ověřila jsem si, že mít emoci na vyšším stupni je prostě super a pomáhá to nejen mne, ale hlavně i mým blízkým a spolupracovníkům. Nadále budu na sobě pracovat a vše využívat jak v osobním, tak pracovním životě.

I. M., INTO CZ spol. s r.o.
Zvládla jsem ovládat negativní emoce – dostat je pod kontrolu, jako netrpělivost, vztek, sebeznehodnocování, soucit a lítost tam, kde to není přínosem. Naučila jsem se potvrzovat, být důrazná a přitom ne přísná. Zbavila jsem se komplexu z nálepky „přísná“. Objevila jsem návod na zvládnutí komunikace s manželem a partnerem ve firmě. Odhalila jsem konečně zamlžené důvody, proč se nám nedaří. Vidím je jasně, dovednosti zde získané ihned použiji na komunikaci ven a řešení tohoto problému. Mám jasno, co odstranit, co zlepšit a jak. Objevila jsem, že můj záměr je dost silný a jasný a že i já mám na to, si jej nenechat vzít. Už to nedopustím! Díky supervizorům, díky Melánii za super koučink, díky za partu odhodlaných a zajímavých lidí.

B. M., INTERSOFT – Automation s.r.o.
Kurzu jsem se zúčastnil podruhé. První kurz byl s partnerem – chlapem a výsledkem bylo zlepšení v komunikaci. Nynější kurz byl s partnerem – ženou. Jsem přesvědčen, že mi tato partnerka a cvičení s ní přinesla podstatné zlepšení v afinitě.

L. N., SG-Geoprojekt, spol. s r.o.
Přínos? Neuvěřitelný a za to MOC DĚKUJI. Nejdůležitějším zjištěním je síla záměru. Každopádně nebyla jediná informace, která by nebyla důležitou. Využití? Vždyť jsem teď úplně nový člověk – lepší člověk, takže vše půjde úplně jinak a lépe. Děkuji vám za vaši práci.

R. Š.
Dospěl jsem do stádia, že vím, že nevím. Myslím tím, že jsem poznal, že je třeba se pořád učit. Byl to pro mě největší přínos v historii mojí spolupráce s BS a nejsilnější zážitek. SUPER – DÍKY VŠEM ZA OTEVŘENÉ OČI.

V. L.
Získal jsem novou energii/chuť do života. Jak se extrovertovat. S pozitivní energií se dělá všechno lépe.

M. K.
Obrovský!!! Naučil a otevřel mi oči, mysl a všechny smysly pro potenciál, který život nabízí. Mám cíl, smysl, řešení a vnímám změny, které ovlivňují cestu, ale dokážu to přijímat v klidném stavu a s pochopením. Budu se snažit využít všechny info, které mám pro lepší a produktivnější život, pracovní i soukromý. Budu měnit lidi a svět kolem sebe. Budu vnímat a reagovat … bez předsudků, s pokorou, vizí, se záměrem. Tak abych byla, žila, abych naučila duplikaci jiné.

J. Z.
Poznal jsem u sebe, že jsem opravdu tvořivý, kreativní typ, který je nejvíce šťastný, když může věci startovat. Zjistil jsem, že tvoření (záměr, emoce, cíl) se mohou dělat v zásadě tak rychle, jak člověk chce.

T. B.
Největším poznáním pro mě bylo, že zdrojem mých problémů, bolestí, rozladěností a negativních emocí je sebeznehodnocování. Pochopil jsem, jak je to zbytečné, nesmyslné a co to způsobuje.

J. Š.
Dokázala jsem překonat sama sebe. Pochopila jsem, že díky tomuto kurzu jsem schopna pomoci nejenom sobě, ale také lidem, kteří pomoc potřebují.

© 2000 - 2018 Business Success, spol. s r.o.