Reference

Václav Luzar, Carl Stahl & spol., s.r.o.

Komunikační kurz vyšší školy ve mně probudil zase chuť do života. Vlil mi krev do žil a dal chuť překonávat další věci, zdolávat větší projekty a výzvy. Díky kurzu se nyní umím daleko více soustředit bez toho, aby mě cokoli vyrušilo. Lépe zvládám vypjaté situace v životě, jak u sebe a tak i nevybíravé emoce okolí a v těchto situacích si umím snáze zachovat chladnou hlavu.

Kurz mi dal jednu důležitou věc a to, že je to jenom na nás. Když se rozhodneme, že to překonáme, tak to prostě překonáme a zvládneme cokoli, co nám přijde do cesty! Co mi „komunikáč“ vzal? Vzal mi možnost vzdávat věci bez toho, aniž by člověk došel k cíli!


Alžběta Horáková, VETOS dveře a zárubně s.r.o.

Na kurzu mě zaujalo cvičení se záměrem, jakmile ho mám, tak vše jde lépe, snadněji, bez větší námahy.

Komunikační kurz vyšší školy hodnotím velice kladně.

Pomohl mi v každodenní komunikaci směrem ke kolegům, znatelně lépe zvládám negativní komunikaci okolí a lépe se na některé věci koncentruji.


Stanislav Štábl, SG-GEOPROJEKT, spol. s r.o.

Kurz jsem opakoval a třetí kurz pro mě znamenal, že si mohu stanovené cíle pevně udržet a neztrácet je. Také mi pomohl v sebekoordinaci.

Komunikační kurz vyšší školy mi dal možnost se stabilizovat a naučit se dostat se, kdykoli je to třeba, do klidu a soustředit se na záměr.

Stále je pro mne důležité pomáhat druhým v jejich posunu a s tím související schopnost se umět na povel pohybovat po emoční škále, tak jak jsem si to na kurzu natrénoval.


Peter Heriban, Prophet real

Výnimočne dobre strávený týždeň. Nič v živote nie je dlhodobo stabilné, život je nepretržitá zmena. Neustály rast alebo úpadok. Táto akcia, komunikačný tréning človeka posunie o pekný level hore. A najúžasnejšie na tom je, že osobné uvedomenia, zisky sa dajú trvalo udržať: Pre mňa to je oveľa ľahšie začínať komunikáciu, mám vyšší záujem komunikovať ako taký, dokážem lepšie a ešte presnejšie vnímať, čo sa mi ľudia snažia povedať, hovorím s väčšou ľahkosťou a samozrejme viem ľahšie a efektivnejšie riešiť problémy, ktoré mi život prichystá. Moja osobná istota vzrástla a získala novú stabilnú úroveň o ktorej viem, že sa už nezhorší. Jediné bariéry, ktoré sú, sú tie, ktoré si vytvorí človek sám. Tento tréning splnil svoj účel. Preto mojim rozhodnutím je: Ide sa ďalej, vždy je kam osobnostne rásť a pomáhať druhým.


Libor Sedláček, GUMEX, spol. s r.o.

Potřeboval jsem se zotavit a být schopný vnímat přítomnost právě takovou, jaká je, bez nějakého domýšlení si a toho, co mě může ovlivnit v tom, že mé pozorování je správné. Připomněl a navrátil jsem si schopnost vnímat realitu pohodlně a bez ucukávání. Vím, že budu zase více efektivní ve své práci i budu mít větší radost z běžného života. Schopnost dát si postulát a udělat to, co udělat chci bez toho, aniž bych si do hlavy nechal „vejít“ myšlenky jiných, že to, co já jako jedinec nebo my jako firma chceme dokázat je nemožné, mi jednoznačně pomohou dosahovat svých cílů. Díky, bylo to těžké, leč účinné!


M. K., Carl Stahl & spol, s.r.o.

Skvělý kurz. Splnil cíl, který jsem si dala, proč jsem sem šla. Naučil mě věřit si po cestě za cílem, jsem s čistou hlavou. Nepřijímat žádné výmluvy, předsudky, hodnocení a vše přijímat tak, jak to je. Myšlenka = směr = cíl … Vše můžeš, když chceš…


E. S., Bidvest Opava s.r.o.

Získala jsem neskutečnou jistotu a klid v uvažování a rozhodování. Ověřila jsem si, že mít emoci na vyšším stupni je prostě super a pomáhá to nejen mne, ale hlavně i mým blízkým a spolupracovníkům. Nadále budu na sobě pracovat a vše využívat jak v osobním, tak pracovním životě.


I. M., INTO CZ spol. s r.o.

Zvládla jsem ovládat negativní emoce – dostat je pod kontrolu, jako netrpělivost, vztek, sebeznehodnocování, soucit a lítost tam, kde to není přínosem. Naučila jsem se potvrzovat, být důrazná a přitom ne přísná. Zbavila jsem se komplexu z nálepky „přísná“. Objevila jsem návod na zvládnutí komunikace s manželem a partnerem ve firmě. Odhalila jsem konečně zamlžené důvody, proč se nám nedaří. Vidím je jasně, dovednosti zde získané ihned použiji na komunikaci ven a řešení tohoto problému. Mám jasno, co odstranit, co zlepšit a jak. Objevila jsem, že můj záměr je dost silný a jasný a že i já mám na to, si jej nenechat vzít. Už to nedopustím! Díky supervizorům, díky Melánii za super koučink, díky za partu odhodlaných a zajímavých lidí.


B. M., INTERSOFT – Automation s.r.o.

Kurzu jsem se zúčastnil podruhé. První kurz byl s partnerem – chlapem a výsledkem bylo zlepšení v komunikaci. Nynější kurz byl s partnerem – ženou. Jsem přesvědčen, že mi tato partnerka a cvičení s ní přinesla podstatné zlepšení v afinitě.


L. N., SG-Geoprojekt, spol. s r.o.

Přínos? Neuvěřitelný a za to MOC DĚKUJI. Nejdůležitějším zjištěním je síla záměru. Každopádně nebyla jediná informace, která by nebyla důležitou. Využití? Vždyť jsem teď úplně nový člověk – lepší člověk, takže vše půjde úplně jinak a lépe. Děkuji vám za vaši práci.


 

© 2000 - 2018 Business Success, spol. s r.o.