Business Success v pořadu POKR na ČT1

Rastislav Zachar vystudoval SVŠT — elektrotechnickou fakultu a po škole nastoupil do počítačové firmy jako manažer. Z této pozice byl vyslán na trénink pro prodejce do Business Success a byl tímto školením tak nadšený, že se v roce 1994 stal jejím konzultantem. Postupně se vypracoval na školitele a poté se stal zástupcem slovenské republiky.

K podnikání ho přivedl jeho šéf, který se v roce 1995 rozhodl přejít do mezinárodního vedení a chtěl firmu panu Zacharovi předat. Ten se dlouho nerozmýšlel a nabídku svého dosavadního šéfa přijal. V roce 1999 se přestěhoval do České republiky s úkolem pomoct vybudovat zastoupení firmy v tomto regionu. V současné době má firma Business Success v Česku pět aktivních poboček. Pokud vás příběh o Rastislavu Zacharovi zaujal, nenechte si ujít úvodní reportáž, ve které se dozvíme,proč si pan Zachar vybral právě tento druh podnikání, koho a co vlastně školí, jaké musel překonat překážky a jaká je jeho životní a firemní filosofie.

Reportáže o městech se staly oblíbenou součástí POKRu. Tentokrát se podíváme do Karlových Varů, města známého svými lázněmi, porcelánem, likérkou, filmovým festivalem a turistickým průmyslem.
V dalším pokračování cyklu historických reportáží si připomeneme slavnou českou značku letadel i aut Aero.
Strukturální fondy Evropské unie jsou velkou příležitostí pro Českou republiku. Jak se orientovat v programech, určených podnikatelům?
Představíme vám více programy Marketing a Rozvoj pro léta 2007-2013.
Co dělat proti zaměstnanecké kriminalitě? S odborníky na bezpečnost byla připravena reportáž, která možná zaujme podnikatele, kteří se s tímto problémem potýkají.
Nebude chybět ani reportáž o tom, jak chránit kvalitu potravin, dodávaných spotřebitelům, jaké jsou postupy a normy v tomto odvětví.
Netradiční podnikání: Výroba puků je větší vědou, než se na první pohled zdá. V zemi, která má ve světě hokeje prestiž, je náročnost na výrobu o to větší.
Ohlédnutí do doby socialismu tradičně zpestří závěr pořadu.

© 2000 - 2019 Business Success, spol. s r.o.