Exec Club v Brně … POZOR změna místa konání akce !!!

Dne 28. května 2009 proběhne v Brně setkání podnikatelů a manažerů – Exec Club. Hosté i témata příspěvků jsou nanejvýš zajímavá. Přijďte si pro inspiraci a odstartujte úspěšnou letní sezónu pro vaši firmu.

Přednášející:
  • Mgr. Tomáš Rašovský, majitel advokátní kanceláře, promluví na téma „Pohledávky, jak je zvládnout a zabránit jejich navyšování“ (www.rasovsky.cz)
  • Ing. Tomáš Knettig ze softwarové společnosti K-net s.r.o. se s vámi podělí o své zkušenosti v příspěvku „Jak dostat úplně vykonané od podřízeného (kolegy) pomocí komunikace“ (www.k-net.cz)
  • Ing. Miroslav Ostrý, generální ředitel výrobní společnosti HESTEGO s.r.o., nám prozradí „Jak zavedl statistiky, co to firmě přineslo v číslech a co to přineslo jednotlivým postům“ (www.hestego.cz)
  • Jiří Cimpel z finančně-poradenské společnosti ALFA Finance, s.r.o. promluví na téma „Použití a zavedení kondic do praxe a jejich přínos“ (www.alfafinance.cz)

Všichni přednášející jsou klienty společnosti Business Success, spol. s r.o. a ukáží vám, jak jednotlivé věci zavedly do praxe a jaký měly pro jejich firmy přínos.

Termín:

28. května 2009

Místo:

Hotel Myslivna, Svahová 26, 623 00 Brno – Kohoutovice, www.hotelmyslivna.cz

Program:

od 14:00 do 18:00 hodin

Cena:

Cena za účast na setkání je 1.500,- Kč bez DPH pro jednoho účastníka. Tato částka včetně 19% DPH, tj. 1.785,- Kč, se hradí v hotovosti přímo v místě konání akce. Uvedená cena zahrnuje občerstvení po dobu přestávek. Účastnický poplatek se nevztahuje na přednášející účastníky setkání.

 

Kontaktní osoba:

Dana Kudová, tel.:+420 737 690 054, e-mail: kudova@brn.success.cz

© 2000 - 2019 Business Success, spol. s r.o.