„Organizující tabule“ – tabule, která se stane součástí vaší firmy!

Vytvořili jste ideální strukturu pro vaši organizaci a přemýšlíte jakým způsobem ji zveřejnit?

Máme pro vás řešení!

Již dříve jsme organizující tabuli zveřejnili tak, že jsme ji vytiskli na velký papír a ten pověsili na zeď. O tři týdny později jsme se rozhodli, že si Petr vezme na starosti ještě post nákupčího materiálu, a problém se strukturou firmy byl na světě. Jak přidat člověka na papírovou tabuli, která je již vytištěná? Dostali jsme nápad. Na průsvitnou fólii jsme nechali vytisknout jeho jméno a umístili ho k postu na organizující tabuli. Problém byl vyřešen.

Za tři týdny ale oznámila Lenka, že odchází na mateřskou dovolenou a že si musíme za ni najít náhradu. Na její místo pak nastoupila Mirka. Po zapracování na svém novém postu chtěla být na tabuli také, aby ostatní zaměstnanci firmy věděli, že na místě Lenky je někdo jiný. Stáli jsme opět před problémem, jak tabuli zaktualizovat. Tentokrát jsme potřebovali vymazat něco, co už bylo vytištěné.

Asi není potřeba dál pokračovat. Po čase se celá struktura tiskla znova a znova… Hledali jsme řešení a našli ho!

Připravili jsme nejen pro sebe, ale i pro všechny, kteří chtějí mít svou organizující tabuli zveřejněnou a vždy aktuální, jedinečné a praktické řešení. Magnetickou tabuli s vytištěnou strukturou firmy ve firemním designu, vyřezanou magnetickou fólii v rozměrech odpovídajících rámečkům a polím na tabuli, perforované papírové archy přizpůsobené velikostem magnetických štítků pro snadnou aktualizaci, šablony pro potisk archů a také návod ke kompletaci.

Jednoduše vše tak, aby vaši lidé měli svou firemní organizující tabuli vždy aktuální a funkční, snadno a rychle – hliníkový rám 175×115 cm, kvalitní komaxitová povrchová úprava, velkoplošný plnobarevný tisk a vše pro snadnou aktualizaci.

Objednejte si svou „organizující tabuli“ ještě dnes!

Více informací k „organizující tabuli“ (leták a objednávkový formulář) jsou k dispozici v elektronické podobě v sekci „SOUVISEJÍCÍ SOUBORY“. Pokud si je chcete pouze přečíst, klikněte na jejich název v příloze a v následném okně zvolte „Otevřít“. Pokud si je chcete uložit na svém počítači, zvolte možnost „Uložit“.

 

Vyplněný objednávkový formulář zasílejte faxem na číslo +420 242 447 603 nebo e-mailem na adresu pachlopnikova@brn.success.cz.

© 2000 - 2019 Business Success, spol. s r.o.