Tipy pro váš úspěch: „Síla vaší fantazie“

„Představivost by mohla být charakterizována jako schopnost vytvářet či předpovídat budoucnost nebo vytvářet, měnit i zničit současnost či minulost.“ L. Ron Hubbard

Síla vaší fantazie

Pokud byste byli uvěznění na deset let, jak byste přežili?

Pokud máte pocit, že jste uvízli ve špatném manželství, ve špatné práci nebo nevedete život, jaký byste chtěli, mohlo by se vám zdát, že jste nadobro uvěznění“. Stres a deprese mohou být nesnesitelné.

Dokonce i čekání v dlouhé frontě, čekání v dopravních zácpách nebo nudné schůzky vám mohou připadat, jako vězení“.

Naštěstí máte duševní schopnosti, které vám dokáží zlepšit si náladu v jakékoliv situaci.

Představivost je dobrá věc, a není na tom nic špatného. Sněním může člověk převést ne příliš příjemnou existenci v něco snesitelného.“ L. Ron Hubbard

Místo pocitu frustrace v dopravní zácpě si představte vaši příští dovolenou. Zatímco ležíte v nemocnici na lůžku a hodiny nemáte co dělat, fantazírujte o nakupování. Můžete strávit celý den ve vězeňské cele a představovat si den na pláži.

Vaše fantazie snižuje stres a zlepšuje vaši náladu. Místo toho, abyste život protrpěli, užívejte si ho. Vy jste ti, kdo ovládají sny. Sny neovládají vás.

Představivost je tak silná, že může učinit špatné životní podmínky snesitelnými.

Představivost by mohla být charakterizována jako schopnost vytvářet či předpovídat budoucnost nebo vytvářet, měnit i zničit současnost či minulost. L. Ron Hubbard

 Způsoby, jak využít vaši fantazii:

 • Úspěšní podnikatelé si neustále představují, jak by mohli poskytnout lepší služby nebo jak by mohli vyrábět lepší produkt. Přetváří své sny v realitu.

  Jako zaměstnanec užijte stejný způsob k zvýšení svého příjmu. Použijte svou fantazii a uvidíte, že vaše práce bude více oceňována.

   

 • Použijte svou fantazii, aby jste se cítili šťastnější. Dívejte se sami na sebe jak se usmíváte a máte dobrý pocit. Zkuste to hned teď. Představte si, že se budete cítit šťastní a povzbuzení za šedesát sekund.

   

 • Použijte svou fantazii k jakékoliv změně svého tělesného stavu. Tak například pokud jste nemocní, představujte si, že by se choroba pomalu rozplynula. Máte-li tlusté pozadí, které se vám nelíbí, představujte si, že se zmenšilo. Pokud se vám nelíbí vaše lysinka, představujte si, že máte plno vlasů.

  Máte-li přání být menší nebo vyšší, použijte vaši představivost ke zvýšení nebo snížení své výšky.

  Nebuďte překvapeni, pokud se vaše tělo trochu změní!

   

© 2000 - 2019 Business Success, spol. s r.o.