Dá se udržet chuť a elán do života dlouhodobě?

Když se člověk vrátí do období zakládání a rozběhu firmy a podívá se na svou chuť a elán do života v tom čase, nejednou se nad tím už jen pousměje. Bylo to období nadšeného budování a tvoření, kdy byl obývací pokoj našeho bytu zároveň i kanceláří, jezdili jsme v horkém létě v obyčejných autech bez klimatizace celé dny, pracovali od rána do večera, museli jsme šetřit každou korunu. Zajímavé však je, že i přes vysoké nasazení a nutnost neustále bojovat jsme byli se svým životem spokojeni, cítili jsme se naplněni, ráno jsme neměli problém vystartovat z postele jako malé dítě a život a vysoká míra pohybu v něm měly smysl.
Přešlo pár let života, firmy jsou vybudované, jezdíme v drahých vozech plných elektroniky a člověk by očekával, že to bude exploze štěstí. Vždyť konečně mám v životě pohodlí, zázemí, jistotu, slušné postavení a nemusím řešit elementární věci.

Ing. Rastislav Zachar

 

Následující záložky mění níže uvedený obsah.
Ing. Rastislav Zachar

Ing. Rastislav Zachar

Majitel společnosti v Business Success s.r.o.
Od roku 1995 se věnuji budování skupin a přednášení hlavně v oblasti managementu. Mým hlavním cílem je dávat podnikatelům, majitelům firem, manažerům i lidem kolem nich náměty, inspiraci, chuť do života a energii do dalšího tvoření.
Ing. Rastislav Zachar

Nejnovější příspěvky autora Ing. Rastislav Zachar (zobrazit všechny)

© 2000 - 2018 Business Success, spol. s r.o.