Exec Club v Brně již 6. března 2018

Po minulém úspěchu, kdy se na brněnském Exec Clubu v Hotelu Santon sešlo více než 70 účastníků, jsme pro vás připravili další podnikatelské setkání.

Na Exec Clubu, který se uskuteční 6. března 2018 v Brně se budeme věnovat tématu: ŠTĚSTÍ V PRÁCI – ZÁKLAD PRO DLOUHODOBÝ ÚSPĚCH FIRMY.

 

Jedním z vystupujících bude Miloš Lipka, spolumajitel a ředitel společnosti DIN-TECHNIK spol. s r.o., která působí jako obchodně výrobní společnost na Slovensku již od roku 1996. Hlavním produktem společnosti jsou dodávky pohonných elementů, dále vyrábí dopravníky, ozubené řemeny a řemenice, hřídele a jednoúčelová zařízení. Jejím účelem je zabezpečení bezproblémového a kontinuálního chodu výroby, proto také požadavky svých obchodních partnerů řeší přímo na jejich pracovišti prostřednictvím kvalifikovaných obchodních zástupců a technické podpory prodeje.

 

 

Příspěvek pana Lipky v rámci Exec Clubu bude na téma: Kompetentní šéf, klíč ke stabilitě pracovníků.

Hlavním impulzem proč se Miloš Lipka rozhodl podnikat, byla chuť se prosadit v konkurenčním prostředí, společně s chutí zlepšovat stavy výroby a pomáhat jiným lidem. Své podnikání buduje na důvěře a důležitosti klientů a dochvilností realizovaných zakázek. Ve volném čase se věnuje bojovým uměním, cestování se svou manželkou, v zimě lyžuje a v létě jezdí na motorce.

A jeho motto? „Do hodnoty člověka se nezapočítává hodnota jeho majetku.“

>>REZERVUJTE SI SVÉ MÍSTO NA EXEC CLUBU<<

Následující záložky mění níže uvedený obsah.
Ing. Pavlína Cohen

Ing. Pavlína Cohen

Marketing, Business Success, spol. s r.o.
Od roku 2009 se věnuje on-line marketingu. Pomáhá podnikatelům ve všech odvětvích vytvořit strategie s cílem maximalizovat sílu sociálních médií a zvýšit úspěšnost jejich on-line marketingového úsilí.
© 2000 - 2018 Business Success, spol. s r.o.