Opětovně vydařený Exec Club v Brně

Na 40 manažerů, obchodníků a majitelů firem, se sešlo v rámci dalšího setkání podnikatelského EXEC CLUBU, který se konal 17. února v Brně.

Hlavní téma celého setkání, ke kterému se vztahovaly všechny příspěvky, bylo SÍLA OBCHODNÍHO TÝMU = ŽIVOTASCHOPNOST FIRMY.

V rámci setkání vystoupili 3 naši klienti a v závěru akce potom konzultant a trenér Business Success, Martin Staněk.
První prezentace byla na téma „Co dělám pro to, aby můj obchodní tým, byl ještě výkonnější“. Prezentujícím byl jednatel a ředitel společnosti RENISHAW s.r.o.,  Ing. Josef Sláma. Předal všem účastníkům své zkušenosti s použitím firemních nástrojů k motivaci svého obchodního týmu. Prezentace pana Slámy byla velice hodnotná, poutavá a zároveň vtipná.
Druhým přednášejícím byl pan Jiří Tomíček, majitel společnosti CADservis s.r.o. Přítomné zaujal prezentací na téma „Náš obchodník, náš pán? Opravdu?“. Osobní příběh Jiřího Tomíčka, kdy se s účastníky podělil o své úspěchy i zásadní neúspěchy v podnikání, se setkal s velkým ohlasem.
Třetím, kdo se postavil před účastníky setkání, byl špičkový obchodník společnosti SCANIA CZECH REPUBLIC s.r.o., pan Jiří Toman. Předal přítomným své osobní know-how, které používá při získávání velkých a významných obchodů. Byly to velice hodnotné tipy, které inspirovaly přítomné k ještě úspěšnějšímu obchodování. Jeho prezentace na téma „Co dělám proto, že se obchody daří?“, poskytla odpověď přesně na to téma.
Závěrečným prezentujícím byl v rámci klubového setkání náš přední konzultant a trenér, Martin Staněk. Svojí dynamickou prezentací „Jak předejít odchodu obchodníka z firmy“, předal účastníkům setkání praktické návody pro nábor obchodníků a rovněž se podělil o své pozorování, co je nejčastějším úskalím obchodních týmů, českých firem.
Po celé setkání panovala mezi přítomnými skvělá, uvolněná atmosféra. Množství dotazů od účastníků na přednášející a množství účastníků setkání Exec Clubu jen potvrdilo, že je o klubová setkání velký zájem.
Ještě jednou děkujeme všem přednášejícím za odvahu a ochotu se podělit s ostatními o své podnikatelské zkušenosti, organizátorům za výborný servis a všem, kteří přišli, za projevený zájem a podporu této aktivity.
Exec Club je Vaší podnikatelskou inspirací.
 
Těšíme se na další setkání.
Martin Kepka
Následující záložky mění níže uvedený obsah.
Martin Kepka
Public relations pro mě není jen možnost získat nové zákazníky, ale také příležitost, jak upevnit značku a jméno firmy na trhu. Nejraději realizuji nové projekty a otevírám dveře s novými možnostmi uplatnění.
© 2000 - 2019 Business Success, spol. s r.o.