Firma 21. století

Dnes pro Vás nemám tip, ale pozvání na velmi zajímavou akci – konferenci.
Konference bude mít tři aspekty, na které u nás nejste zvyklí. Za prvé – vystoupí na ní více spíkrů, ne jenom jeden člověk. Za druhé – všichni přednášející budou lokální domácí odborníci, kteří se s vámi rádi podělí o své zkušenosti, nebudou zde zahraniční přednášející. Za třetí – konference poběží v několika sálech najednou. Můžete si proto vybrat to téma, které se vám skutečně hodí.
Na co se můžete těšit? Na základě průzkumů jsme vybrali tři hlavní oblasti.

V první oblasti se dozvíte, jak být pro lidi správným lídrem a jak zaškolit a dlouhodobě udržet lidi v týmu. Druhou oblastí je oblast personalistiky, která řeší problematiku výběru zaměstnanců. Jak vůbec efektivně najít ty správné lidi? Ve třetí oblasti zabývající se internetovým marketingem zjistíte, jak být na internetu a internetových stránkách více vidět a jak z této oblasti získávat kontakty, které jsou aktivní a živé.
Jestli máte chuť strávit s námi dva dny, dynamické, živé, plné kvalitních dat a komunikace s kolegy, už teď si rezervujte termín 22. – 23. listopadu v Praze. Bude to velmi pěkná akce a moc se na vás těšíme.

VÍCE INFORMACÍ O AKCI

„KONFERENCE 2016: FIRMA 21. STOLETÍ“

Ing. Rastislav Zachar

Následující záložky mění níže uvedený obsah.
Ing. Rastislav Zachar

Ing. Rastislav Zachar

Majitel společnosti v Business Success s.r.o.
Od roku 1995 se věnuji budování skupin a přednášení hlavně v oblasti managementu. Mým hlavním cílem je dávat podnikatelům, majitelům firem, manažerům i lidem kolem nich náměty, inspiraci, chuť do života a energii do dalšího tvoření.
Ing. Rastislav Zachar

Nejnovější příspěvky autora Ing. Rastislav Zachar (zobrazit všechny)

© 2000 - 2019 Business Success, spol. s r.o.