Ing. Ivan Šrámek_

Trenér "Motivačního semináře pro vedoucí pracovníky"
Trenér semináře "Mezilidské vztahy"
Kompetentní konzultant
Supervizor

Jak ses dostal k práci trenéra?
Poměrně logicky. Hodně jsem konzultoval a na to vznikla potřeba uspořádat workshop, který se týkal zavádění firemní struktury a popisů pracovního místa. Tak jsem si udělal program tohoto workshopu a začal jej dodávat. Jinak být trenérem je pro mě veliké potěšení.

Co Tě na této práci nejvíce baví a těší?

Nejvíce mě těší, když se klienti během semináře viditelně mění. První den jsou tam každý sám za sebe a na konci semináře je naprosto uvolněná, mnohdy až rodinná atmosféra. Je to hlavně proto, že klienti vidí, že informace, které jim předáváme jsou opravdu k něčemu.

Jaké jsou Tvé plány do budoucna, čeho chceš dosáhnout?

Chtěl bych se stát špičkovým trenérem, který je pro klienty naprostou autoritou, ke které se budou moci obrátit pro pomoc. Rád bych rozšířil portfolio seminářů, které budu trénovat, zejména těch seminářů, kde budu moci využít své dovednosti a znalosti z konzultací a kurzů.

Co považuješ za svůj největší úspěch?

První externí motivační seminář za 100%, tzn. maximální spokojenost kilentů s mým výkonem a získanými znalostmi. Na dalším externím semináři v Praze se podařilo vytvořit takovou atmosféru, že klienti byli naprosto nadšení. Bylo vidět, jak jim předané informace naprosto dávají smysl a vidí, kde a jak je použít.

Kontakt:

sramek@prg.success.cz

 

Ivan Šrámek o Motivačním semináři pro vedoucí pracovníky


 

© 2000 - 2019 Business Success, spol. s r.o.