Jiná optika na řízení lidí

Říká se, že člověk se má setkávat s těmi, kteří něco dokázali a kterým se v životě daří, protože se od nich může hodně naučit. Je v tom kus zdravého rozumu. Tito lidé mají zjevně v rukou recept na výsledky v práci či soukromí. Já za sebe mohu říct, že pokud mám před sebou schopného člověka, dávám pryč postoj, že mám své vlastní božské dlouholeté zkušenosti a svoji vlastní hlavu. Takový postoj ega a samolibosti ukazuje ve skutečnosti na malost daného člověka a brání mu získat pro svůj život další cenné plody poznání.

Na podzim 2017 přijede do Česka po více než pěti letech Patrick Valtin. Je to jeden z nejlepších spíkrů, které znám. Přednáší desítky let po celém světě, dosahuje se svými klienty kvalitních výsledků, a to zejména v oblasti organizace firmy, motivace a personální práce s lidmi. V mých očích je to zorganizovaný a strukturovaný profesionál.

Pokud máte chuť podívat se na řízení zase trošku jinou optikou, pokud máte chuť získat velmi cenné zkušenosti a hlediska tohoto člověka a posunout tak svůj život zase o kus dopředu, přidejte se k nám. Já se na tuto akci již velmi těším. Vím, že získám nazpět mnohonásobně více, než dva dny investovaného času.

 

Více informací o celé akci…

 

Krásné léto,

Rastislav Zachar

Následující záložky mění níže uvedený obsah.
Ing. Rastislav Zachar

Ing. Rastislav Zachar

Majitel společnosti v Business Success s.r.o.
Od roku 1995 se věnuji budování skupin a přednášení hlavně v oblasti managementu. Mým hlavním cílem je dávat podnikatelům, majitelům firem, manažerům i lidem kolem nich náměty, inspiraci, chuť do života a energii do dalšího tvoření.
Ing. Rastislav Zachar

Nejnovější příspěvky autora Ing. Rastislav Zachar (zobrazit všechny)

© 2000 - 2018 Business Success, spol. s r.o.