Jsou úspěšné věci složité?

Lidé si často myslí, že za úspěšnou firmou či úspěšným vztahem stojí něco „velkého“, něco složitého a tajemného. Ve skutečnosti to jsou nejednou velmi jednoduché věci, na kterých záleží, a pokud je budete dělat, tak Vás povedou k úspěchu.

Každá skupina je kromě produkce taky o lidech, o emocích, o komunikaci. U nás v Business Success se například snažíme dělat co nejvíce věcí společně. Snažíme se vytvářet aktivity a hledat příležitosti, které by mohly ještě více spojit náš tým. Například společně bilancujeme a plánujeme naši produkci. Taktéž, když má někdo narozeniny, koupíme dort a na chvíli si společně sedneme, popovídáme si a zasmějeme se. Když mají lidé k sobě blíže, atmosféra je uvolněnější, emoce vyšší, členové týmu si vzájemně více pomáhají, podporují se. Tohle všechno následně ulehčuje produkci a zvyšuje produktivitu.

Zvažte, jaké aktivity by to mohly být u Vás. Nemusí to být něco, co stojí hodně peněz, stačí po pořádné produkci společně vyrazit na pizzu nebo bowling.

A jaké jsou vaše zkušenosti? Jsou nějaké aktivity, které podporují fungování týmu ve vaší firmě?

Zanechte nám komentář nebo nám napište a podělte se o ně…marketing@success.cz

 

 

Následující záložky mění níže uvedený obsah.
Ing. Rastislav Zachar

Ing. Rastislav Zachar

Majitel společnosti v Business Success s.r.o.
Od roku 1995 se věnuji budování skupin a přednášení hlavně v oblasti managementu. Mým hlavním cílem je dávat podnikatelům, majitelům firem, manažerům i lidem kolem nich náměty, inspiraci, chuť do života a energii do dalšího tvoření.
Ing. Rastislav Zachar

Nejnovější příspěvky autora Ing. Rastislav Zachar (zobrazit všechny)

© 2000 - 2018 Business Success, spol. s r.o.