1. Úvod
 2. /
 3. Komunikace
 4. /
 5. Odborné semináře
 6. /
 7. Komunikační trénink pro pokročilé

Připravuje vás podnikání o vnitřní klid?

Chcete umět řešit i náročné situace s rozvahou a nadhledem?
Chcete s jistotou zvládnout jakoukoli situaci svou komunikací?

zjistit více     objednat

Komunikační trénink pro pokročilé

Jestli vás zajímají odpovědi na otázky

 • Proč mě stojí tolik námahy získat si pozornost druhých lidí?
 • Proč mám pocit, že se s některými lidmi nedá normálně mluvit?
 • Jak lze zvýšit odolnost vůči stresu a vypjatým situacím?
 • Daří se mi v klidu „ustát“ provokující poznámky druhých?
 • Lze pomocí komunikace lépe kontrolovat lidi kolem sebe?
 • Jaké jsou hranice mých schopností?

Popis

Komunikace je život a je to právě vaše schopnost komunikovat, co určuje rozdíl mezi úspěchem a selháním ve všech oblastech života. Všimli jste si, že úspěšní lidé mají často vysokou schopnost komunikovat?

Dokážete si představit schopnost pohodlně zvládat bez negativních reakcí jakýkoli druh lidských emocí? Jen když nejste ovládáni svými reakcemi, jen tehdy můžete zvládnout cokoliv efektivně, rychle a příjemným způsobem. Kolik času a slov potřebujete na to, abyste získali přesnou odpověď od vašeho klienta či zaměstnance? Kolik času a slov potřebujete k tomu, aby váš podřízený udělal přesně a jenom to, co chcete, aby udělal? Používáte křik ke zvládání svých dětí? Máte pocit, že se to dá řešit i příjemnějším způsobem? Ale jistěže dá. A dá se zvýšit vaše schopnost v mnoha dalších komunikačních dovednostech. Co je k tomu třeba, když je to tedy tak snadné?

Komunikační trénink pro pokročilé není procházka růžovou zahradou a není pro každého!

Připravte se na tvrdý trénink od rána do večera, připravte se na to, že vás čeká přes týden celodenní dřiny. Ale odměnou vám bude, že na konci se možná sami nebudete poznávat. Získáte svobodu a sílu, kterou jste možná do té doby nepoznali.

Komu je trénink určen?

Majitelům firem, manažerům, personalistům, obchodníkům, reklamačním technikům a komukoli, kdo musí zvládat náročné či emočně vypjaté situace.

Co během tréninku získáte?

 • Dramaticky zvýšíte svou schopnost udržet si nadhled a rozvahu i ve vypjatých situacích.
 • Bez úsilí odoláte tlaku a psychické manipulaci vašeho okolí.
 • Odhalíte, že jste schopni prosadit jakýkoli záměr navzdory neochotě vašich lidí.
 • Pojmenujete si bariéry, které vám dosud bránily komunikovat s některými lidmi a dohodnout se v podstatě na čemkoli.

Jak to probíhá?

6 – 8 dní podle rychlosti vašeho postupu

Jaké jsou předpoklady pro účast?

Doporučujeme absolvovat kurz Jak zlepšit své podnikání pomocí komunikace.

Mám zájem o tento seminář

 

Aktuální termín a místo

Hotel Hluboký dvůr

 

Hotel Hluboký dvůr
4.1. - 10.1.2022
vybrat

 

 

Co říkají naši klienti

Pavla Pospíšilová

Pavla Pospíšilová, TOMA Olomouc, s.r.o.

Kurz byl skvělý. Odcházím z něj, jako skoro jiný člověk. Určitě bych ho doporučila komukoliv, protože každému, ač si myslí, že pomoci v ničem nepotřebuje, tento kurz určitě prospěje.
Hana Paštiková

Hana Paštiková, HM management s.r.o.

Jsem z kurzu nadšená. Moc jsem se na kurz těšila a jeho náplň a supervizoři byli úžasní. Mám z celého kurzu pocit jako by mi vehnal život do žil a udělala jsem zde rozhodnutí, která mě posunou v mém životě dál a našla jsem směr jakým jít. Dal mi sílu udělat toto rozhodnutí. Začnu se řídit svými nápady a přestanu se ovlivňovat řečmi a neopodstatněnými domněnkami.
Jaroslav Plíšek

Jaroslav Plíšek, COBAP s.r.o.

Bylo to náročné, ale přínosné a fajn. Mimo procvičování mně již známých cvičení byl kladen velký důraz na vytrvalost. Jsem přesvědčený, že to pomůže v dalším nejen profesním životě.
Lucie Křetinská

Lucie Křetinská

Velmi intenzivní a náročný kurz, který proniká do hloubky, díky níž můžeme udělat neskutečné pokroky a naučit se mnohému, co chceme. Jsem velmi velmi spokojená a velmi kladně hodnotím práci supervizora i asistenta. Profesionální práce, empatičtí. Děkuji.
Simona Tomíčková

Simona Tomíčková, CADservis, s.r.o.

Skvělý kurz pro přípravu do kvalitního života. S těmito informacemi bude můj život jistější a pohodlnější, hned jak začnu nabyté vědomosti aplikovat.
Michal Pešír

Michal Pešír, Keramika Soukup a.s.

Na kurz jsem jel s pocitem, že všechno znám a nemůže mě už nic překvapit. Již jsem absolvoval několik kurzů, ale tento kurz mi znovu otevřel oči. Děkuji BS za vše.
Martin Zahálka

Martin Zahálka, Keramika Soukup a.s.

Tento kurz, jako všechny ostatní od BS, hodnotím nejlépe jak mohu. Zatím nejlepší a největší zkušenost, jako jsem si z tohoto kurzu mohl odnést, za to mnohokrát DĚKUJI! Toto mi můžete dát jen vy. Dvěma slovy spokojenost a nadšení.
Jana Drápalová

Jana Drápalová, JD ROZHLASY s. r. o.

Líbila se mi celá organizace, témata přednášek. Kurz jsem absolvovala potřetí a opět jsem v sobě objevila oblasti, na kterých chci popracovat: být tady a teď, záměr, zájem o druhého. Mít toho druhého rád a objevit u druhého to, co lze obdivovat.
Jiří Soukup ml.

Jiří Soukup ml., Keramika Soukup a.s.

Kurz zcela překonal mé očekávání. Čekal jsem, že to bude super. Ale to, co jsem zažil, mě totálně dostalo. Profesionalita všech z BS, originace, materiály, a hlavně vytváření bezpečného prostředí, tleskám. Jeden z mých nejlepších zážitků a týden nabytý uvědoměním a plný zisků. Děkuji moc, s obdivem Jirka.
Tereza Štěrbová

Tereza Štěrbová, Robert Štěrba Jízdní kola s.r.o.

Z tohoto kurzu mám velké zisky. Dal mi nový pohled do života. Těším se, až si poznatky vyzkouším na vlastní kůži v reálném životě. Určitě to nebyl poslední kurz, na kterém jsem tu byla. Jako první zavedu: přístup k výuce svých žáků - abych učila jak chci já a aby se mi to nevymklo z rukou. Přístup v rodinném kruhu - očekávám velké zisky!
Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek, COBAP s.r.o.

Super kurz, který tě naučí se nevzdávat, nenechat si namlouvat žádné vnitřní představy a vnímat okolí. Zkrátka být tady a teď. Používat záměr a soustředění na osobu nebo věc a pak jde vše bez zbytečného úsilí.
Bc. Šárka Dostálová

Bc. Šárka Dostálová, KOLŠTEJN WELLNESS CENTRUM

O kurzu jsem slyšela hodně, ale až po skončení jsem to pochopila. Dokud to člověk nezažije, neuvěří. Je to super! Hlavně uvědomění se a nalézání životní cesty. Jako první zavedu: zpomalit mluvení, dát lidem prostor k odpovědi, pochopit je a vcítit se, zároveň si nenechat odvést pozornost (od práce).
Veronika Krajníková

Veronika Krajníková, ACCOM Management group s.r.o.

Od kurzu jsem měla velká očekávání, protože jsem jej už jednou absolvovala a měla jsem tenkrát obrovské zisky. Ze začátku jsem měla obavy, že v tak malém počtu účastníků (6) to nebude ono. Obavy byly ale zbytečné. Zisky si odnáším i tentokrát. Jsem připravená udržet si klid, který jsem zde nabyla. Díky kurzu vím, že mám velké schopnosti, které využiji ve všech oblastech života.
Mojmír Babor

Mojmír Babor, BESTA TRADE s. r. o.

Nejlepší kurz v celém kosmíru. Dokončil jsem ho již potřetí a těším se na čtvrtý díl. Doslova a do písmene mi změnil život.
Marco Hahn

Marco Hahn, GILL FASHION s.r.o.

Kurz mi pomohl zvládat komunikaci s cizími lidmi. Vždycky jsem měl strach mluvit se svým nadřízeným, ale s tímto kurzem jsem zvládl překonat svou trému. Dokážu udržovat oční kontakt a zvýšilo se mi sebevědomí. Uvědomil jsem si, jak je důležité správně komunikovat s lidmi. To, že se někdy budu schopen dívat někomu během delšího rozhovoru do očí mi přišlo neuvěřitelné, ale tady se to stalo pravdou. Ve zkratce mi kurz změnil život.
Ing. Veronika Krajníková

Ing. Veronika Krajníková, ACCOM Management Group, s.r.o.

Na tomto semináři zažijete něco, s čím se v reálném životě nesetkáte, ale skvěle vás to na něj připraví. Mnoho lidí si zde sáhne na úplné dno, jiní zažívají stavy euforie. Jisté je jedno – bourají se zde stereotypy. Zde nic není tabu. Zde ztratíte zábrany a dáte plný prostor vaší fantazii. Objevíte něco, o čem jste neměli tušení, že ve vás je. Ten pocit je osvobozující. Naučí Vás zde vést komunikaci tak, aby byla plně pod vaší kontrolou. Rozpoznáte, co je jen komentář, na který není třeba reagovat, a na co naopak reagovat musíte. Naučí vás zde, jak se nenechat za žádných okolností vyvést z míry.
Hynek Střelec

Hynek Střelec, CADSERVIS, s.r.o.

Kurz mi dal nový pohled na komunikaci s lidmi buď v pracovním, nebo osobním prostředí. Teď více do přenesení komunikace dávám záměr + se zaměřuji na to být zde a vnímat. Také jsem se naučil lidem pořád dívat do očí, což pomáhá ve vzájemné důvěře a respektu v komunikaci. Také mi zvýšil sebevědomí. Za mě osobně to byl super kurz a určitě jsem na něm nebyl naposledy.
Jiří Veselský

Jiří Veselský, ExPLAN s.r.o.

Po ukončení kurzu, v dopoledních hodinách, jsem vyrazil hned do práce navštívit své kolegy a začal úkoly řešit s dvojnásobným elánem – byl jsem a jsem pořád tzv. "na vlně". Po návratu do běžného pracovního procesu jsem si uvědomil, že konečně dokážu vyslechnout celý požadavek nejen mých kolegů a obchodních partnerů. (Pro vysvětlení: dříve, když za mnou přišli s prosbou o radu v nějakém projektu, vyslyšel jsem první požadavek, při druhém jsem už v hlavě řešil ten první a při třetím jsem byl ztracený a ani nevěděl co říkají). To už je pryč...A to hlavní je, že když zahájím komunikaci, vedu ji až do konce tak jak chci já…
Tomáš Pečinka

Tomáš Pečinka, Steinhauser, s.r.o.

Po týdnu velice intenzivního tréninku sedáte do auta s obrovským rohlíkem na tváři, protože máte pocit, že život je strašně jednoduchý, jak v pracovním, tak i soukromém životě a máte pocit, že teď budete vše zvládat mnohem lépe a jednodušeji. Starosti, které vám připadaly neřešitelné, jsou najednou vlastně úplně banální a jednoduché.
Jan Novotný

Jan Novotný, ORT Nový Bydžov spol. s r.o.

Když budu komunikovat na silném zájmu a dám pozornost správným směrem, věci se dají automaticky do pohybu a komunikace bude příjemnější a hlavně efektivnější. Komunikujme a žijme v přítomnosti a dívejme se do budoucnosti, pak všichni a všechno okolo nás bude mít správný směr. To vše jsem si ověřil v praxi na kurzu a je až neuvěřitelné jak to funguje.
Olga Balousová

Olga Balousová, A studio group, spol. s r. o.

Již v průběhu kurzu jsem si začala uvědomovat, jak velmi důležité při komunikaci pracovní i osobní, je zůstávat v klidu a zejména být zde! Nenechávat se rozptylovat myšlenkami, slovy, které přicházejí a vlastně do mé mysli vůbec nepatří.  Nezabývat se informacemi, které pro mou práci ani pro můj život nejsou podstatné a jsou vysílány jako rozptylování mé osoby. Ihned po návratu z intenzivního týdenního kurzu jsem začala praktikovat tuto základní zkušenost, která velmi efektivně ovlivnila moji komunikaci, rozlišování podstatných a nepodstatných informací a způsobila zejména zvýšení produktivity vlastní práce. 
Veronika Smejkalová

Veronika Smejkalová, Studijní centrum BASIC Jihlava a Pelhřimov

V kurzu jsem získala větší jistotu a vnitřní klid. Vím, že pokud nastanou náročnější situace v životě, ať už v pracovním nebo v osobním, dokážu je v klidu a „s chladnou hlavou ustát“. Sama na sobě cítím velký posun k lepšímu. V práci se dokážu více soustředit a jsem efektivnější. Běžné pracovní povinnosti mám hotové rychleji. Vidím i pozitivní vliv na mém okolí. Tím, že já jsem více v pohodě, ovlivňuji i ostatní. Takže i mé okolí je více v klidu. Kurzu jsem se zúčastnila i s kolegyněmi z práce. I z jejich strany vnímám velký posun. Rychlejší komunikaci, lepší zvládání svého okolí, ale i to, že jsou více samy sebou.
Ing. Vladislav Polášek

Ing. Vladislav Polášek, Karel Kaňák, s.r.o.

První dva dny komunikačního tréninku pro pokročilé jsem si říkal, proč jsem vlastně zde a jen se utvrzoval v názoru, že jsem se mu „úspěšně“ vyhýbal několik let naprosto oprávněně. Pak jsem však nově nabyté poznatky začal používat a k mému překvapení začaly fungovat. Najednou jsem začal lépe vnímat okolí a hlavně i sebe, více jsem konfrontoval a další cvičení mě začaly víc a víc bavit a vše najednou šlo jednodušeji. Kurz najednou po osmi dnech intenzivní práce skončil a já se cítil plný energie schopný zvládnout úplně všechno. Tento elán si držím stále i po třech týdnech a velmi mi pomáhá jak v pracovním tak i v soukromém životě. Jsem moc rád, že jsem kurz absolvoval a zpětně si říkám, že byla škoda, že jsem jej nenavštívil dříve, protože bych si velmi pravděpodobně ušetřil spousty nepříjemností a nedorozumění v komunikaci.
Kamila Škrdlová

Kamila Škrdlová, Studijní centrum Basic

Naprostá bomba. Jsem na Komunikačním kurzu po druhé. Už loni mi to dalo hodně, ale letos je rozdíl vidět o mnoho více. Uvědomila jsem si spoustu věcí, které řeším špatně, přitom to jde snadno a efektivně. Celkově kurz hodnotím jako něco, co by měl absolvovat každý, kdo se chce zlepšovat a mít se v životě lépe.
Michaela Svobodová

Michaela Svobodová, ORT Nový Bydžov spol s r.o.

Z kurzu jsem nadšená. Myslím si, že mám mnoho zisků a velmi mi to otevřelo oči. Největší zisk mám být zde (v přítomnosti), konfrontovat, což je pro mě úžasný pocit. Cítím se výborně a musím napsat, že tento kurz je zázrak!
Zdeňka Masopustová

Zdeňka Masopustová, Studijní centrum BASIC - ČR, z. s.

Jedním slovem je to skvělé! Na kurzu jsem již po několikáté a zisky a efekt se násobí. Je to jako když spadnou z člověka nějaké obruče, o kterých ani nevěděl, že je má a osvobodí se od nich. I když potvrzuji, zjistila jsem, že málo a zjistila jsem, jak je důležité a správné dobré potvrzení, netlačit "tak na pilu"... 
Jana Drápalová

Jana Drápalová, JD ROZHLASY s. r. o.

Zopakovala jsem si po roce potvrzování, které potřebuji pro ukončení komunikace a toku pochybností. Uvědomila jsem si svůj malý záměr v komunikaci a poté svou nespokojenost s vlažnou odpovědí. Super kurz pro každého. Hodně jsem si uvědomila, že mysl člověka dokáže vše.
Miroslav Zubr

Miroslav Zubr, Baumüller s.r.o.

Z Komunikačního kurzu vyšší školy jsem odjížděl s mnoha novými výzvami, co mohu udělat dál pro zlepšení mé manažerské práce.
Lenka Komorousová

Lenka Komorousová, PERFORMIA, spol. s r.o.

V praxi mi seminář pomohl tak, že nyní dokážu lépe a rychleji zvládat situace v mém životě, jak v soukromí, tak i v práci.

 

Trenéři semináře

Martin Kepka

 

Martin Kepka
Trenér komunikačních kurzů
Konzultant

Bohumil Kuba

 

Bohumil Kuba
Trenér prodejních seminářů
Konzultant

Ing. Ivo Jurman

 

Ing. Ivo Jurman
Trenér manažerských seminářů
Konzultant

Pavel Ranc

 

Pavel Ranc
Trenér manažerských seminářů
Konzultant

Martin Staněk

 

Martin Staněk
Trenér prodejních seminářů
Konzultant

 

Naučte se řešit i náročné situace s nadhledem.
Rezervujte si místo na
Komunikačním tréninku pro pokročilé.

Mám zájem o seminář