Komunikační trénink pro pokročilé

8-10 denní kurz, kde se naučíte řešit i náročné situace s nadhledem

Poptávka/přihláška

Cena: 40 000 Kč

Máte-li zájem o další informace, vyplňte, prosím, následující formulář. Údaje označené * jsou povinné.
Náš obchodní zástupce se s Vámi v rychlosti spojí a pomůže Vám s dokončením objednávky.Objednávky seminářů a kurzů se řídí obchodními podmínkami pro objednávku a uzavření kupní smlouvy.

Co říkají naši klienti

Hynek Střelec

Hynek Střelec, CADSERVIS, s.r.o.

Kurz mi dal nový pohled na komunikaci s lidmi buď v pracovním, nebo osobním prostředí. Teď více do přenesení komunikace dávám záměr + se zaměřuji na to být zde a vnímat. Také jsem se naučil lidem pořád dívat do očí, což pomáhá ve vzájemné důvěře a respektu v komunikaci. Také mi zvýšil sebevědomí. Za mě osobně to byl super kurz a určitě jsem na něm nebyl naposledy.
Marco Hahn

Marco Hahn, GILL FASHION s.r.o.

Kurz mi pomohl zvládat komunikaci s cizími lidmi. Vždycky jsem měl strach mluvit se svým nadřízeným, ale s tímto kurzem jsem zvládl překonat svou trému. Dokážu udržovat oční kontakt a zvýšilo se mi sebevědomí. Uvědomil jsem si, jak je důležité správně komunikovat s lidmi. To, že se někdy budu schopen dívat někomu během delšího rozhovoru do očí mi přišlo neuvěřitelné, ale tady se to stalo pravdou. Ve zkratce mi kurz změnil život.
Ing. Veronika Krajníková

Ing. Veronika Krajníková, ACCOM Management Group, s.r.o.

Na tomto semináři zažijete něco, s čím se v reálném životě nesetkáte, ale skvěle vás to na něj připraví. Mnoho lidí si zde sáhne na úplné dno, jiní zažívají stavy euforie. Jisté je jedno – bourají se zde stereotypy. Zde nic není tabu. Zde ztratíte zábrany a dáte plný prostor vaší fantazii. Objevíte něco, o čem jste neměli tušení, že ve vás je. Ten pocit je osvobozující. Naučí Vás zde vést komunikaci tak, aby byla plně pod vaší kontrolou. Rozpoznáte, co je jen komentář, na který není třeba reagovat, a na co naopak reagovat musíte. Naučí vás zde, jak se nenechat za žádných okolností vyvést z míry.