Komunikační trénink pro pokročilé

8-10 denní kurz, kde se naučíte řešit i náročné situace s nadhledem

Poptávka/přihláška

Cena: 44 950 Kč bez DPH za jednoho účastníka

Máte-li zájem o další informace, vyplňte, prosím, následující formulář. Údaje označené * jsou povinné.
Náš obchodní zástupce se s Vámi v rychlosti spojí a pomůže Vám s dokončením objednávky.Objednávky seminářů a kurzů se řídí obchodními podmínkami pro objednávku a uzavření kupní smlouvy.

Co říkají naši klienti

Karla Tesařová

Karla Tesařová, PERFORMIA, spol. s r.o.

Kurz byl naprosto úžasný. Děkuji moc svému supervizorovi Martinu Kepkovi a své koučce Silvě. Díky nim jsem zvládla překonat jeden ze svých velkých bloků, které mě už pár let trápí. Děkuji za mnoho zisků, které budu používat jak v osobním životě, tak i pracovním.
Mário Maral

Mário Maral, Zberné suroviny Žilina a.s.

Velmi inspirativní týden. Pochopil jsem mnoho věcí, které se mi staly v minulosti a pochopil jsem také proč. Našel jsem vnitřní klid a lidskost. Pochopil jsem, že komunikovat se dá i lidsky a ne vždy jen direktivně. Budu se snažit o to, abych si tyhle zkušenosti zachoval co nejvíce a co nejdelší dobu. Velké díky všem.
Mgr. Kateřina Habinová, MBA

Mgr. Kateřina Habinová, MBA, Atelier Habina s.r.o.

Fantastická záležitost - aktivně, prožitkově jsem v nekonečných drilech pochopila spoustu souvislostí a získala několik hlubokých vhledů do oblastí, kde mi dlouhodobě něco nefungovalo. Skvělá věc pro odvážlivé, "otevřené" hlavy, které se nebojí vystoupit mimo svou komfortní zónu.