Konference 2013 je za dveřmi

Čas konference se nám rychle blíží. Já se ještě předtím vydávám na 2 týdny na studijní cestu, na což se těším. Ale konferenci určitě stíhám a my všichni se na Vás i na ni již nyní velmi těšíme. Přípravy vrcholí, bude to velmi pěkná událost. Já osobně mám velmi rád akce, kde se člověk naučí hodně praktického. A tato konference taková bude.

S nabytými schopnostmi se jednou provždy zbavíme představy, že mít hromadu nevyřešených věcí, které se táhnou, je přece normální život. Osvojíme si přesný postup uvažování, jak jít věcem skutečně na kloub tak, aby byly zvládnuté efektivně a definitivně. A naučíme se hledat přesně tu jednu věc, kterou když vyřešíme, tak mnohé jiné ani zvládat nebude třeba, protože ztratí svou sílu. Případně najdeme přesně tu jednu věc, kterou když zachováme, aktuální úspěch bude pokračovat i nadále.

S pozdravem od inspektora Columba,

Rastislav Zachar

 

Následující záložky mění níže uvedený obsah.
Ing. Rastislav Zachar

Ing. Rastislav Zachar

Majitel společnosti v Business Success s.r.o.
Od roku 1995 se věnuji budování skupin a přednášení hlavně v oblasti managementu. Mým hlavním cílem je dávat podnikatelům, majitelům firem, manažerům i lidem kolem nich náměty, inspiraci, chuť do života a energii do dalšího tvoření.
© 2000 - 2019 Business Success, spol. s r.o.