Konference 2016 – 9

PŘEDNÁŠEJÍCÍ

Lucie Spáčilová_business success_performia_konference 2016_firma 21 stoletíLucie Spáčilová

výkonná ředitelka společnosti PERFORMIA, spol. s r.o.

Lucie Spáčilová již více než 12 let trénuje odborné semináře a přednáší na téma výběr, motivace a hodnocení zaměstnanců. Na přednáškách a seminářích již vytrénovala více než 1 000 účastníků a jakožto odborník na oblast HR pravidelně přispívá do odborných časopisů (Moderní řízení, Trade News, hrnews.cz atd.).

 

IMG_2383_hana hladká slačálková_business success_performia_konference 2016_firma 21 stoletíHana Hladká Slačálková

HR konzultantka a krizová HR manažerka ve společnosti PERFORMIA, spol. s r.o.

Haně Hladké prošlo rukama během výběrových řízení více než 2 500 uchazečů, takže když vede semináře o výběru a hodnocení lidí, ví přesně, o čem mluví.  Specializuje se mimo jiné i na inzerci na sociálních sítích a interní PR. Má obrovský talent účastníky seminářů nadchnout pro to, aby s firmou opravdu chtěli něco udělat.

 

24_rastislav zachar_business success_konference 2016_firma 21 stoletíRastislav Zachar

majitel společnosti Business Success, spol. s r.o.

Rastislav Zachar se v současné době svými aktivitami zaměřuje zejména na zlepšování chodu firem po stránce organizační, obchodní či personální. On sám odtrénoval na seminářích tisíce dnů a díky své 20ti leté a bohaté praxi v oblasti vedení, organizace a celkového fungování společností patří v tomto oboru mezi špičky.

 

05_ranc_business success_konference 2016_firma 21 stoletíPavel Ranc

konzultant a trenér ve společnosti Business Success, spol. s r.o.

Pavel Ranc se již od roku 2003 jako konzultant věnuje oblasti managementu a organizování práce týmů. Podílel se na desítkách úspěšných projektů v zavádění firemních struktur a sepisování klobouků. Jako autor odborných článků a publikací chce své čtenáře inspirovat, usnadnit jim práci s organizováním a zaváděním systematičnosti v pracovním prostředí.

 

BUSSUC_P7082_jan spáčil_business success_prospectea_quanda_konference 2016_firma 21 stoletíJan Spáčil

marketingový specialista a ředitel společnosti Quanda International s.r.o.

Jan Spáčil je marketingovým specialistou, lektorem a koučem s více než 15 lety praxe. V roce 2010 vytvořil aplikaci Quanda, webovou all-in-one aplikaci pro online průzkumy, e-mail marketing, a webové formuláře, skrze niž bylo posláno už více než 38 milionů e-mailů.

© 2000 - 2019 Business Success, spol. s r.o.