Léto v plném proudu!

Milí klienti, přátelé,

léto máme v plném proudu, pro mnohé z nás je to čas zasloužené dovolené a čerpání sil do konce roku. A tak je to správně. Člověk by měl fungovat na všech frontách, na kterých se pustil do boje. Musí se starat nejen o svoji práci či firmu, ale i o svoji rodinu a sebe samotného. Můj postoj k tomu je – když jsem na dovolené, tak si užívám dovolenou, když jsem v práci, tak naplno pracuji, když jsem doma, tak si naplno užívám rodinu. Všiml jsem si, že někdy máme v létě tendence sice být v práci, ale hodně povolit v nasazení. Rozumím tomu, ale za úplně optimální to nepovažuji. Možná je méně zakázek a práce, ale o to více je třeba se snažit. Anebo o to více je třeba využít čas na jiné věci, které jsou potřebné, aby se potom v hlavní sezóně mohly naplno projevit. Pokud člověk nepoleví ve svém tempu, vrátí se mu to mnohonásobně dobrým pocitem. Pokračuje totiž plnou rychlostí v bodě, kde se ostatní budou opětovně probouzet a startovat.
V Business Success jsme pro Vás připravili na léto spoustu příležitostí, jak tento čas využít na vzdělávání sebe či celé své skupiny. Při standardních produktech máme pro Vás i bonusové letní interní semináře či výhodné balíčky jednodenních seminářů, které mohu jen vřele doporučit. Více informací naleznete ZDE.

Já osobně také investuji v létě hodně času do osobního vzdělávání, je to má úspěšná akce.

Užívejme si dovolenou, pracujme v práci, pracujme na sobě! To je heslo, které jsem si vzal za své.

S pozdravem,
Ing. Rastislav Zachar

 

Následující záložky mění níže uvedený obsah.
Ing. Rastislav Zachar

Ing. Rastislav Zachar

Majitel společnosti v Business Success s.r.o.
Od roku 1995 se věnuji budování skupin a přednášení hlavně v oblasti managementu. Mým hlavním cílem je dávat podnikatelům, majitelům firem, manažerům i lidem kolem nich náměty, inspiraci, chuť do života a energii do dalšího tvoření.
Ing. Rastislav Zachar

Nejnovější příspěvky autora Ing. Rastislav Zachar (zobrazit všechny)

© 2000 - 2018 Business Success, spol. s r.o.