Reference

SILEX spol. s r.o. značka SCANquiltIvana Šachová, jednatelka společnosti SILEX spol. s r.o., bytový textil SCANquiltOrgboard firmy SILEX spol. s r.o. značka SCANquilt

Každá firma potřebuje ať již formální či neformální organizační vnitřní strukturu, aby mohla fungovat. My jsme vždy patřili k firmám, kde platilo řečené slovo a operativní řízení, ale dospěli jsme jako ostatní do stadia, kdy by bylo jednodušší se odkázat na jednou stanovené a přehledně vypracované schéma. Zejména pro nově příchozí zaměstnance je orientace pro jejich začlenění nutná, aby si rychleji našli svoje pracovní vazby. Jistě je více metod a forem s různou podrobností, nás ale velmi oslovila forma ORGANIZUJÍCÍ TABULE (OrgBoard), kterou jsme viděli na semináři Business Success.

Nejdříve jsme měli v úmyslu ji vytvořit sami, na základě poznání náplně práce jednotlivých pracovních pozic a nároků na ně kladených, ale nakonec jsme usoudili, že bude daleko efektivnější využít zkušeností firmy Business Success s tvorbou orgboardů. Přijali jsme nabídku pana Pavla Rance…

CELÁ REFERENCE…

gumex-reference-orgboard-organizující tabule-business successLibor Sedláček, jednatel společnosti GUMEX, s.r.o.

Již od prvního „Semináře pro vedoucí pracovníky“ jsme cítili, že materiály pro vzdělávání firmy „BS“ čerpají z poznatků pracovního života a že toto smýšlení je nám blízké. I my jsme chtěli mít opravdový pořádek ve firmě, kde jsou na prvním místě lidé: zákazníci i zaměstnanci. O toto jsme se samozřejmě souběžně pokoušeli vlastními silami, ale otázkou bylo, proč si nenechat poradit, když chceme firmu, která bude v konkurenčním boji nejlepší.

Z „BS“ zjistili potřeby naší společnosti co se týče organizace uvnitř firmy. Poté nám nachystali mustr Organizující tabule, kterou jsme společnou konzultací dodělali do podoby, jakou má dnes. Je v ní zohledněno řízení firmy včetně poboček. Takže při otevírání nové pobočky by mělo být vše jednodušší než dříve.

CELÁ REFERENCE…

© 2000 - 2018 Business Success, spol. s r.o.