Audiokniha Život šéfa – 2. rozšířené vydání

Úspěch každé aktivity, do které je zaangažováno více lidí, záleží na moudrém vedení. Slabí, samolibí, nezkušení, nebo neproduktivní vedoucí mohou vyplýtvat plody práce i těch nejpracovitějších a nejschopnějších spolupracovníků či výrobních prostředků, které mají k dispozici.

Skupina předvede svůj skutečný potenciál jen pod vedením zkušených a schopných šéfů. Jen ti z ní dostanou svým moudrým vedením také výsledky, že bude dobře jednotlivcům i skupině jako takové.

Autorem souboru příběhů z podnikatelského prostředí je Rastislav Zachar, majitel společnosti Business Success, spol. s r.o.

Slovo autora: „Tato audiokniha je souborem příběhů se kterými jsem se setkal během své kariéry v řízení lidí, přenášení manažerských seminářů, ale i v čase zvládání konkrétních situací ve stovkách firem. Jsou zde zachyceny situace, které mě zaujaly, které se v mnoha firmách a v různých formách opakovaly a které měly na jejich fungování zásadní vliv.
Nahrávky v této knize nemají ambice stát se odborným pojednáním o managementu, řízení či motivaci. Jejich posláním je formou krátkých a jednoduchých příběhů připomenout určité zákonitosti, které podle mých zkušeností stojí za to, abychom je při řízení skupin měli neustále před očima. Příběhy jsou na sobě nezávislé, proto je můžete poslouchat v jakémkoli pořadí. A pokud vám poskytnou rychlou a kvalitní inspiraci, kterou člověk může ihned použít v reálném životě, pak kniha své poslání splnila.“

2. rozšířené vydání namluvil Ivo Jurman.

Cena audioknihy „ŽIVOT ŠÉFA, 2. rozšířené vydání“ je 189 Kč včetně DPH.

Audioknihu si můžete zakoupit na našich pobočkách v Praze, Brně, Plzni nebo Ostravě. Přejete-li si publikaci zaslat na dobírku, bude k ceně připočítáno ještě poštovné a balné v hodnotě 50 Kč.

 

Textová ukázka

Audio ukázka

Objednávka publikace "Audiokniha Život šéfa – 2. rozšířené vydání"

Kontaktujte přímo svého konzultanta nebo nás na telefonním čísle +420 242 447 624.

Brožuru si můžete objednat také na dobírku, vyplňte prosím následující formulář. Údaje označené * jsou povinné.

© 2000 - 2019 Business Success, spol. s r.o.