Jak nepřijít o schopné zaměstnance?

jak nepřijít o schopné zaměstnance_brožura_business success_pavel rancJe snazší si zákazníka udržet než ho získat. Je levnější si zákazníka udržet než vydávat peníze na marketing a prodejce, kteří mají získat nového.
Stejná logika platí i pro zaměstnance. Je snazší a levnější si schopné pracovníky udržet než hledat nové.

 

Autorem této brožurky je Pavel Ranc, trenér a konzultant firmy Business Success, spol. s r.o.

Cena brožury „Jak nepřijít o schopné zaměstnance? Průvodce úspěšného manažera“ je 150,- Kč včetně DPH.

Publikaci si můžete zakoupit na našich pobočkách v Praze, Brně nebo Plzni. Přejete-li si publikaci zaslat na dobírku, bude k ceně připočítáno ještě poštovné a balné v hodnotě 50,- Kč.

Martina Kadulová

Brožura se mi líbila, je velmi přínosná pro člověka, který nepracuje sám, ale má kolegy či zaměstnance či podřízené. Zaměřuje se na různé aspekty související s prací s lidmi. I když toto téma pro mě nebylo nové, tak díky autorovi jsem si detailněji uvědomila některé stránky tohoto tématu a hlavně pohled z praxe byl pro mě přínosem. Pomohlo mi to i pro má budoucí rozhodnutí ohledně spolupracujících lidí, protože si člověk může uvědomit určité situace a stavy, kdy se musí nějak rozhodnout, a k tomu potřebuje fakta. A tato brožura je návodem k tomu, na co se zaměřit, jak tato rozhodnutí dělat a která fakta jsou k tomu podstatná. Také si člověk pro sebe uvědomí důležitou věc, že nepřijít o schopné zaměstnance také znamená sám na sobě neustále pracovat a vzdělávat se a posunovat se dál, aby byl schopen všechny body uvedené v brožuře aplikovat a aby schopní lidé chtěli být v jeho přítomnosti a chtěli být partnery na cestě k dosažení hodnotných cílů a neodcházeli, ale naopak aby člověk takto byl schopen získat další cenné kolegy, příznivce či zaměstnance.

Jednotlivé kapitoly "Jak nepřijít o schopné zaměstnance?"

 • Má mít hvězda privilegia?
 • Co dáš, to dostaneš?
 • Je zmatek nepřítelem?
 • Potřebuje hvězda partnera?
 • Má být spravedlnost slepá?
 • Musíte být vždy ve shodě?
 • Vydrží schopní úplně všechno?
 • a mnoho dalších...
 • Objednávka publikace "Jak nepřijít o schopné zaměstnance?"

  Kontaktujte přímo svého konzultanta nebo nás na telefonním čísle +420 242 447 624.

  Brožuru si můžete objednat také na dobírku, vyplňte prosím následující formulář. Údaje označené * jsou povinné.

  © 2000 - 2019 Business Success, spol. s r.o.