Jak získat čas?

Brožura Jak získat čas?Tato brožura obsahuje tipy a praktické návody, jak zvládat čas a mít nad ním větší kontrolu. Rádi bychom Vás prostřednictvím této brožury inspirovali k poznání, že je možné ho pro sebe získat více a získat tak prostor pro sebe, svou rodinu i koníčky.

84 % manažerů si stěžuje na to, že nemají dostatek času!

Podle průzkumu 84 % manažerů nemá potřebnou metodiku na to, jak efektivně využít čas, a jsou tedy nuceni zažívat situace, kdy jim ve firmě, v rodině, nebo v jiné oblasti života „ujíždí vlak“. Některé události se jednoduše dějí a oni mnohem spíše doufají v dobrý konec, než aby měli stav pod kontrolou a sami určovali směr a tempo vývoje v oblastech, za které jsou zodpovědní. Není to tím, že by člověk nepracoval, nesnažil se naplno, seč může.

Čas je horké téma dnešní doby, a naším záměrem je inspirovat vás několika jednoduchými praktickými tipy k poznání, že je možné ho pro sebe získat více a hospodařit s ním.

Autorem této brožurky je Pavel Ranc, trenér a konzultant firmy Business Success, spol. s r.o.

Cena brožury „Jak získat čas? Průvodce úspěšného manažera“ je 150,- Kč včetně DPH.

Publikaci si můžete zakoupit na našich pobočkách v Praze, Brně nebo Plzni. Přejete-li si publikaci zaslat na dobírku, bude k ceně připočítáno ještě poštovné a balné v hodnotě 50,- Kč.

„Po přečtení publikace „Jak získat čas?“ jsem si uvědomil, že bych mohl být v této oblasti „svobodnější“, resp. úspěšnější.
Stručné znění publikace si všímá také souvisejících oblastí tohoto tématu. Oblasti jsou přibližovány pomocí praktických příkladů a cvičení. Autor stručně a výstižně objasnil příčiny známého nedostatku času. Názorně přiblížil čtenáři jednoduché tipy, jak být z hlediska času úspěšnější. Každopádně, já jsem svoji inspiraci nalezl.
Potřebujete-li se osvobodit od stavu, kdy např. jako buldozer hrnete vše před sebou, pak vám tato publikace může pomoct se zorientovat a prakticky uchopit toto životně důležité téma do svých rukou.“

Marcel Romanutti, Centrum integrovaných služeb, spol. s r.o.

Jednotlivé kapitoly "Jak získat čas?"

 • Cíle
 • Týdenní a denní plánování
 • Síla rozhodnutí
 • Rychlost akcí
 • Soustředění
 • Charakter cílů
 • Pořádek
 • Vymýcení nedochvilnosti
 • Komunikace
 • Objednávka publikace "Jak získat čas?"

  Kontaktujte přímo svého konzultanta nebo nás na telefonním čísle +420 242 447 624.

  Brožuru si můžete objednat také na dobírku, vyplňte prosím následující formulář. Údaje označené * jsou povinné.

  © 2000 - 2019 Business Success, spol. s r.o.