Jak zvýšit výkonnost zaměstnanců?

Otázka, kterou si klade snad každý vedoucí pracovník či manažerka. Pravděpodobně denně, možná častěji a někdo se sám sebe ptá neustále. Co je to, co probudí lidi z apatie a připomene jim jejich povinnosti? Jak ještě je mám motivovat? Jak to, že někteří nedělají už ani to, za co jsou placení? Proč se tak dramaticky mění postoj lidí k práci a povinnostem? Proč chybí mladým zodpovědnost a starším energie?

 

Bylo by pohodlnější, pokud by rady na to, jak se mají vaši lidé chovat, četli vaši lidé. Nicméně předpokládejme, že je k tomu nepřinutíte a sami o sobě si publikací na téma „co dělám jako zaměstnanec špatně“ asi neotevřou. Zkusme to tedy od vás, od vedoucího, od manažera, od majitele firmy. Pokusíme se posílit vaši jistotu a rozšířit váš vlastní arzenál zbraní, kterými zlikvidujete nesamostatnost, neochotu, nezodpovědnost a lenost těch zaměstnanců, kteří těmito chorobami ještě stále trpí.

Autorem pracovního sešitu je Pavel Ranc, trenér a konzultant firmy Business Success, spol. s r.o.

Cena publikace „Jak zvýšit výkonnost zaměstnanců?“ “ je 690 Kč včetně DPH. Publikace bude k odběru první týden v listopadu.

Pracovní sešit si můžete zakoupit na našich pobočkách v Praze, Brně nebo Plzni. Přejete-li si publikaci zaslat na dobírku, bude k ceně připočítáno ještě poštovné a balné v hodnotě 115 Kč.

Jednotlivé kapitoly "Jak zvýšit výkonnost zaměstnanců?"

 • Lidé v týmu
 • Práce manažera
 • Motivace
 • Systém organizace práce
 • Celkem 28 kapitol plus praktické příklady
 • Objednávka publikace "Jak zvýšit výkonnost zaměstnanců?"

  Kontaktujte přímo svého konzultanta nebo nás na telefonním čísle +420 242 447 624.

  Brožuru si můžete objednat také na dobírku, vyplňte prosím následující formulář. Údaje označené * jsou povinné.

  © 2000 - 2019 Business Success, spol. s r.o.