Spoluprací k úspěchu

Mým cílem bylo napsat knihu, která bude zdrojem rychlé inspirace pro lidi v pracovním procesu. Knihu, která nepotřebuje mnoho Vašeho času, dá se otevřít na kterékoliv straně a umožní třeba i během pár sekund dostat impulz či inspiraci, ze kterých lez čerpat celé hodiny či dny.

Kniha je souhrnem myšlenek a pozorování, ke kterým jsem dospěl po 20 letech přednášení, konzultování a práce s lidmi. Je souhrnem inspirace od mnohých lidí z mého života, za kterou jsem jim upřímně vděčný. A je výsledkem vnitřní touhy podělit se o to, co ve mně je.

Kniha nemá za cíl ohromit ani neobsahuje kouzelné nebo zaručené recepty na úspěch. Jsou to spíše odpozorované jednoduché pravdy, které jsem vnímal u sebe nebo u ostatních. Když jsem se jimi řídil, pociťoval jsem uspokojení spojené s výsledky, když ne, dařilo se méně.

Rastislav Zachar

Cena knihy „Spoluprací k úspěchu aneb praktická inspirace pro manažery a zaměstnance“ je 189,- Kč včetně DPH.

Publikaci si můžete zakoupit na našich pobočkách v Praze, Brně nebo Plzni. Přejete-li si publikaci zaslat na dobírku, bude k ceně připočítáno ještě poštovné a balné v hodnotě 50,- Kč.

SCANIA Petr Cieslar

Ať otevřete tuto knihu v kterékoli její části, najdete myšlenku, příklad, který vás inspiruje, nastaví zrcadlo, povede k zamyšlení. K zamyšlení nad naší každodenní prací, naším okolím a hlavně nad sebou samým. A bude vás inspirovat znovu a znovu.

Ing. Petr Cieslar, Scania Czech Republic, s.r.o., ředitel dealerství Morava

 

 

Poprvé jsem se s Rastislavem Zacharem setkal před deseti lety (2001, pozn. red.). Pozval jsem ho, aby vedl „Motivační seminář pro zaměstnance“ naší rostoucí společnosti. Nikdy nezapomenu na nadšení, které mezi kolegy po semináři zavládlo. Vše bylo najednou jasné a jednoduché. Od té doby jsem se s Rastislavem Zacharem potkal mnohokrát na jeho seminářích nebo při debatách nad aktuálními situacemi. Každé takové setkání mi vždy pomohlo podívat se na věci z jiného pohledu a posunulo mě dopředu.Servis Climax Jakubec

Před dvaceti lety jsem založit výrobní společnost, která dnes ve svém oboru patří mezi největší v Evropě. V roce 2010 jsem byl nominován mezi 6 nejlepších podnikatelů v České republice. Hlavní podíl na těchto úspěších má tvrdá práce, ale také to, že jsem byl natolik pokorný, abych se učil od moudrých lidí. Jestliže bych měl jmenovat jednoho člověka, který mě v podnikání ovlivnil nejvíce, pak to byl právě Rastislav Zachar.

S plnou odpovědností mohu říci, že myšlenky, které si v této knize můžete přečíst, jsou pravdivé.

Ing. Miroslav Jakubec, výkonný ředitel SERVIS CLIMAX a.s.

 

Neuvěřitelně jednoduché, funkční a inspirativní návody pro lidi v každé pozici. Na druhou stranu také velmi zavazující, protože se už člověk nemůže vymlouvat, že neví. Přečtěte si tuto knihu a vracejte se k ní. Rozšíří váš pohled a uvolní vaši tvůrčí energii.

Michal Jílek, generální ředitel Zepter International pro Českou a Slovenskou republiku

Objednávka publikace "Spoluprací k úspěchu"

Kontaktujte přímo svého konzultanta nebo nás na telefonním čísle +420 242 447 624.

Brožuru si můžete objednat také na dobírku, vyplňte prosím následující formulář. Údaje označené * jsou povinné.

© 2000 - 2019 Business Success, spol. s r.o.