Reference

Karel Kaňák, KAREL KAŇÁK s.r.o.

Se seminářem jsem velmi spokojený.

Pro mě to byl velmi přínosný seminář.
Zpětně jsem pochopil spoustu věcí, které se v mojí firmě děly.


Pavel Pubec, REALITNÍ KANCELÁŘ PUBEC s.r.o.

Na semináři Profesionální majitel firmy jsem si uvědomil, jaký je obrovský rozdíl v práci majitele firmy a tím, kdo firmu řídí, tj. ředitelem.
Až do té doby jsem dělal obojí a dost jsem se v tom tzv. „mydlil“.

Na základě nových informací jsem tedy učinil zásadní krok, odstoupil jsem z funkce ředitele firmy a stal se „pouze“ zástupcem majitelů.

>> Celá reference


Ivo Hutira, HUTIRA – BRNO, s.r.o.

Na seminář Profesionální majitel firmy jsem šel, protože mám Rasťu Zachara rád. Při absolvování jeho přednášek a seminářů, jsem před lety zjistil, že mi to ukazuje zrcadlo. Zrcadlo toho všeho, co jsem udělal špatně, a co jsem naopak udělal dobře, aniž bych si to uvědomoval. Ono nastavené zrcadlo dává někdy skutečně zajímavém pokoukání, a to v dobrém i zlém.

Na seminář jsem se těšil i z toho důvodu, že si jdu znovu zopakovat to, co podvědomě vím, co dělám, co nedělám. Prostě opět se podívat do zrcadla, znovu se nakopnout a utvrdit se v tom, že vize a cíle, které mám, stojí za to. Stojí za to se k nim přibližovat, dobývat je.

>> Celá reference


Vlastimil Špalek, Axico s.r.o./Řekni NE drogám – řekni ano životu z.s.

Výborně sestavený seminář pro majitele. Příklady z praxe, vtipné s vysokým porozuměním lektora.

Informace rád použiji jak ve sdružení „Řekni ne drogám“, tak i ve svém podnikání.

Tyto zásady jsou velmi cenné a zní jednoduše. Těším se, jak je zavedu prakticky do svých skupin. Díky panu R. Zacharovi!


Ondrej Eršek, O rodine, n. o.

Seminár mi úplne “vyčistil” rozdiel medzi majiteľom a výkonným riaditeľom, či akokoľvek nazveme toho, kto realizuje sny, vízie, predstavy majiteľa.
Popri tom som jasne porozumel tomu, ako dôležitá je prítomnosť majiteľa v organizácii bez toho, aby zasahoval do jej chodu. Proste nič nemôže naďalej existovať a napredovať bez prítomnosti toho, kto tomu vdýchol život.
© 2000 - 2019 Business Success, spol. s r.o.