Reference

Stanislav Sehnal, KAMPOS, s.r.o.

Letos slaví naše společnost 20 let trvání. Impulsem pro založení společnosti KAMPOS, s.r.o. byla ztráta zaměstnání moji maminky a jejích kamarádek. Od prvopočátku mám motto: „I v podnikání může zůstat člověk člověkem“ a tímto se řídím celých 20 let. Semináře Schopnosti vůdce jsem se zúčastnil, tak trochu z donucení. Ale již první minuty strávené s panem Rastislavem Zacharem mě utvrdily v tom, že jsem tady naprosto správně. Seminář mi potvrdil správnost naší cesty, rozšířil a prohloubil moje vědění a rozhled.

Ani jediná minuta nebyla zbytečnou či ztracenou investicí. Očekával jsem standardní seminář na dané téma a standardní techniku vedení. Výběr, zpracování témat a způsob vedení tohoto semináře mě zasáhl v emoční rovině hluboko do mého já.

Organizačně, opět vysoký standard!


Josef Pirochta, Atelier 99 s.r.o.

Seminář Schopnosti vůdce byly tři úžasné dny plného nasazení školitele Rastislava Zachara. Člověk se dozví a pochopí řadu postupů a pohledů na svět a řízení. Nejde ovšem pouze o řízení firmy, ale i života jako takového. S tím souvisí hromada podnětů, nad kterými budu rád ještě dlouho přemýšlet.

Po absolvování semináře budu dále vzdělávat nejen sebe, ale i své nejbližší kolegy. Zaměřím se na rozvíjení dynamik a etiky. To, co jsem dělal doposud intuitivně mohu po semináři vědomě rozvíjet.  Děkuji!


Lucie Veverková, PAS s.r.o.

Tento seminář byl „doplněním“ k Motivačnímu semináři pro vedoucí pracovníky a Jak dosahovat svých cílů a musím uznat, že se mi líbil nejvíce.

Opět odcházím s velkou spoustou informací, které mají smysl. Seminář byl výborný nejen do pracovního života, ale hodně mi „otevřel oči“ i do soukromého života.

Výborný, skvělý a doporučuji všem.


Libor Žižlavský, A studio group, spol. s r.o.

Naprosto konkrétně a přesně definované zákonitosti, o kterých jsem neměl ani tušení.

Nechápu, jak to do teď mohlo fungovat. Děkuji za cenný návod a informace.


Libor Sedláček, GUMEX, spol. s r.o.

Výborný seminář o životě i práci, jeho kvalitách, s radami na to, jak být úspěšný a šťastný.

Těším se na práci s lidmi s novým poznáním i na rozvíjení vlastní zodpovědnosti za vše, co se děje kolem.

Děkuji za „nakopnutí“ do další práce a elegantní prosazování vlastních cílů v souladu s etikou.


 

© 2000 - 2019 Business Success, spol. s r.o.